דקות ארוכות אחרי שריקת הסיום אמש (שבת) בי"א הסתגרו שחקני מ.ס אשדוד בחדר ההלבשה, כשהם מתקשים לעכל את ההפסד המאכזב 2:1 לבית"ר ירושלים משער של טוטו תמוז בדקה האחרונה של המשחק.

באשדוד לא הסתירו את האכזבה וציינו: "בית"ר גנבה מאיתנו נקודות". למרות תחושת ההחמצה המאמן יוסי מזרחי הודה לכל השחקנים על המאמץ שהשקיעו והבהיר בפניהם: "שיחקתם טוב מאוד. הגיע לנו לנצח אבל גם זה חלק מהכדורגל. עכשיו צריכים לחשוב קדימה". 

בקבוצה המשיכו להביע שביעות רצון מהיכולת שמגלה הקשר אמיר לביא ששב לשחק בחודש האחרון אחרי פציעה ארוכה. לביא בישל את שער השיויון של עידן שריקי ורשם בישול שלישי בתוך שבועיים.

"אני לא מאמין שיצאנו עם אפס נקודות מהמשחק הזה" הודה שריקי, שכבש את שער השיויון. "בית"ר עשו שני גולים מחצי מצב. בשתי המחציות שלטנו, שיחקנו כדורגל מצוין, כל המהלכים היו מצוינים ובסופו של דבר הפסדנו. כנראה שזו האכזריות של הכדורגל".

ויסה ופופוביץ´ נאבקים. הפסד מאכזב (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ויסה ופופוביץ´ נאבקים. הפסד מאכזב (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

במהלך המשחק היו לאנשי אשדוד לא מעט טענות לגבי השיפוט בייחוד לאור העובדה שהשופט חלים זאטמה לא שרק לכדור עונשין מ-11 מטרים, דקה לפני שספגה אשדוד את השער מתמוז.

"אני לא רוצה להעביר ביקורת על השיפוט. אנחנו היינו צריכים לנצח את המשחק עם השופט ובלעדיו", אמר שריקי והוסיף, "זו הרגשה של פספוס גדול. צריך להרים את הראש מחכים לנו שבועיים מאוד קריטיים בנוגע לעתיד של המועדון הזה.

משה אוחיון מאוכזב בסיום המשחק מול בית&"ר (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון מאוכזב בסיום המשחק מול בית&"ר (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"אני חושב שעמדנו בלחץ. שיחקנו כדורגל מעולה. אחד המשחקים הטובים שלנו העונה אם לא הטוב ביותר. בסוף הפסדנו. חבל לחשוב על זה כרגע", סיכם שריקי.

ראשי המועדון היו מעודדים מכ-3,500 צופים שהגיעו לצפות במשחק וזקפו זאת לזכות הצעד שבחרו לעשות מלפני שבועיים וזה הורדת המחירים של הכרטיסים למחיר אחיד של 20 ₪.