זהבי ואלבארס, ישתפו פעולה במדי הפועל  (גיא בן זיו)
זהבי ואלבארס, ישתפו פעולה במדי הפועל (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הקשר הגנאי ויליאם הזאו, שנרכש ע"י הפועל ת"א כפי שפורסם לראשונה ב-ONE עבר היום בצהריים את הבדיקות הרפואיות יחד עם שחקני הקבוצה, ערן זהבי ודני בונדר. הזאו צפוי להגיע לאימון הכושר היום (שני).

המגן הימני, כריסטיאן אלבארס, ינחת מחר אחה"צ בישראל, לאחר שיגיע מצ'ילה לארץ בטיסה דרך מדריד. הצ'יליאני ינחת בארץ רק אחה"צ, ולכן ספק אם יגיע לאימון הפתיחה שיחל ב-17:30 במתחם חודורוב. ייתכן שמשדה התעופה הוא יגיע ישירות לאימון כדי שיוצג כשחקנה החדש של הקבוצה וביום רביעי יעבור את הבדיקות הרפואיות.  

בתוך כך, בהפועל ת"א ממשיכים לבדוק האם ניתן להביא את הקשר האחורי של אספניול, שהושאל ב-3 העונות האחרונות לגיחון, מילאן סמיליאניץ'. מדובר בקשר בן 23, בעל אזרחות סרבית ושבדית שמחזיק בחוזה באספניול לשנתיים נוספות.

בקבוצה היו רוצים לראות אותו יחד עם בן סהר חותמים במועדון, ומנסים לפעול במהירות בנושא ולסיימו עד סוף השבוע. סוכנו של גילי ורמוט, רונן קצב, נפגש היום עם נציג הבעלים בהפועל ת"א גבי קצרה, בדרך למימוש הצהרת הנהלת האדומים כי ורמוט ימשיך במועדון.   

גילי ורמוט. ייפגש עם ראשי הפועל ביום רביעי (רועי גלדסטון)
גילי ורמוט (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

כ-6,000 מנויים נמכרו לאוהדי הפועל ת"א לעונה הקרובה. המנויים ליציעים 4-5, ו-7 כבר אזלו לגמרי. מחר יתקיים בוועדת החינוך והספורט של הכנסת דיון בנושא פארסת הכרטיסים בגמר גביע המדינה בין האדומים לבני יהודה. כזכור, ככל הנראה כבאית שהייתה במקום קרעה את כבל הרשת שחובר למכונות הכרטיסים של 'לאן', מה שלא איפשר לרוכשי הכרטיסים למשוך את הכרטיסים שקנו. לדיון הוזמנו משרד התרבות, המשרד לבטחון פנים, משרד המשפטים, נציגי ההתאחדות וכדומה.

בנוסף, ריאל סוסיאדאד שהתעניינה בורמוט במהלך העונה עלתה אמש לליגה הראשונה בספרד ועדיין מעוניינת בקשר הישראלי. אולם ורמוט קיבל החלטה למצות את המו"מ מול הפועל ת"א לפני שישקול אופציות אחרות.

אוהדי הפועל ת&
אוהדי הפועל ת&"א (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE