מכבי חיפה פותחת בשעה זו את עונת 2010/11 ועורכת את אימון הבכורה שלה, המועבר בשידור חי ובחינם ב-ONE TV LIVE.

חודש בדיוק עבר מאז עוגמת הנפש הגדולה עבור האוהדים הירוקים שהגיעו לבלומפילד לראות את קבוצתם חוגגת אליפות, אבל כמו שכולנו זוכרים, את אותו ערב סיימו הירוקים עם הפנים בין הידיים והאדומים של הפועל חגגו דאבל.

בעוד שבמכבי ת"א חיזקו בצורה מאסיבית את הסגל מהעונה שעברה ובהפועל ת"א, מלבד דה סילבה ואולי אניימה שיעזוב, משאירים את הכוכבים הגדולים והביאו את יוסי שבחון וככל הנראה גם את כריסטיאן אלברס, הרי שבכרמל, מאוד שקט. מאוד.

אף לא שחקן רכש אחד חתם עד כה בקבוצה של יענקל'ה שחר לקראת העונה הבאה והאוהדים משוועים לראות את הקבוצה מתחזקת. שחר כבר הצהיר בעונות הקודמות שהוא לא מתכוון "להשתגע" ולפזר סכומי כסף גדולים עבור שחקנים.

אחרי שאלירן עטר וברק יצחקי שהוזכרו כמועמדים להגיע לחיפה אך חתמו במכבי ת"א, נראה כי אפשרויות הרכש הישראלי, הולכות ומצטמצמות עבור אלישע לוי. מי שעשוי לעשות את הדרך מבית וגן לכפר גלים הוא קשרה המוכשר של בית"ר ירושלים, עידן ורד. 

קטן אלישע (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
קטן אלישע (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

למרות שעדיין לא ביצעה רכש ולמרות חוסר הוודאות לגבי מספר שחקנים, בראשם ג'ורג טשיירה (עשוי לעזוב לציריך), שלומי ארבייטמן (גנט מציעה עליו 700 אלף דולר) ודקל קינן שעדיין לא ברור אם יישאר, יציגו בחיפה סוללת שחקנים שכל מועדון היה מתברך בה: הקפטן - יניב קטן, ליאור רפאלוב, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי, ג'ון קולמה, אייל משומר, ולדימיר דבאלשווילי, עלי עותמאן ואחרים.