דן רומן. יישלם את מחיר ההפסד (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דן רומן. יישלם את מחיר ההפסד (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

במכבי פ"ת המשיכו הערב (חמישי) בהכנות לקראת משחק החוץ הקשה שצפוי להם ביום שבת (19:00) מול מכבי נתניה, במסגרת המחזור ה-21 של ליגת העל.

בעקבות ההפסד 1:0 למכבי חיפה ביום שני האחרון, דאג מאמן הקבוצה, פרדי דוד, להביע בפני חניכיו את חוסר שביעות רצונו מתפקודם הטקטי על המגרש, תוך שהוא מפנה טענות כלפי השחקנים המחליפים. דוד הבהיר לשחקנים, כי הוא דורש מכל מי שנכנס כמחליף להביא עמו שינוי למשחק.

כמו כן, לנוכח היכולת החלשה של חניכיו במשחק האחרון, שם דוד דגש מיוחד על הפן הטקטי באימוני הקבוצה האחרונים, כשהוא מתרגל את חוליות ההגנה וההתקפה בנפרד.

בעוד שדוד מתכוון לשמור על אותו המערך, הכולל שלושה בלמים, נראה כי הוא מתכנן להכניס לפחות שינוי פרסונאלי אחד בהרכב שיפתח מול נתניה, לעומת זה שפתח במשחק מול מכבי חיפה.

מי שיירד לספסל הוא הקשר דן רומן, שיוחלף על-ידי המקדוני הבינלאומי, ואנצ'ו טריאנוב, שנכנס במשחק האחרון כמחליף. אסי משיח וסבסטיאן סנסוני צפויים לשמור על מקום בהרכב, ולאייש את מרכז השדה של דוד.

החלוץ הקרואטי, טומיסלאב בוסיץ', שכבר שב להתאמן עם חבריו, עדיין סובל מרגישות במקום הפציעה, בשריר הירך האחורי, ובשלב זה עדיין לא ברור אם יוכל ליטול חלק במשחק בשבת.

בפ"ת מעריכים כי על אף השיפור במצבו, בוסיץ' ייאלץ לנוח לפחות עד השבוע הבא, וכי סיכוייו לקבל דקות כבר במשחק מול נתניה, קלושים.

בוסיץ´ נעצר בעמדת נבדל (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
בוסיץ´ נעצר בעמדת נבדל (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE