מכבי תל-אביב פותחת בשעה זו (שני) את עונת 2010/11 עם אימון הבכורה שלה, שמועבר בשידור ישיר ובחינם ב-ONE TV LIVE מקרית-שלום.

למרות שחשבו במכבי ת"א בתחילה לקיים את האימון במגרש גדול יותר עקב צפי גדול של אוהדים, הוחלט לבסוף להשאיר את האימון במגרש האימונים שעובר בשבועות האחרונים שיפוץ רציני.

איגור טומאסיץ' ימשיך עונה נוספת במכבי ת"א בעקבות אי מציאת בלם/קשר אחורי זר לקבוצה. במכבי יודיעו עד סוף החודש לטומאסיץ' האם הם ממשיכים את החוזה וכפי שנראה כעת, החוזה יממוש גם בעונה הקרובה. טומאסיץ' הגיע לאימון הבכורה ומתאמן עם שאר השחקנים.

כפי שכבר פורסם בעבר, ההנהלה תודיע בקרוב ליבוריאן שהוא לא בתוכניות ושהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה אחרת. למרות זאת, ישנה אפשרות הקשר בין יבוריאן למכבי יימשך, זאת כדי לנסות למכור אותו לקבוצה אחרת ולהרוויח סכומי כסף.

מי שהגיעו לקרית-שלום למרות שהם לא מתוכננים ליטול חלק באימון הם החלוץ ברק יצחקי שנקנה מבית"ר ירושלים בסכום של שני מיליון דולר והמגן קלמי סבן שעדיין לא סיכם את תנאיו.

מאות אוהדים הגיעו לקרית-שלום ומרעיפים אהבה על שחקני הקבוצה ובעיקר על שחקני הרכש החדשים. בנוסף לשחקני הרכש, גם מאור בוזגלו זוכה לעידוד מצד הקהל הצהוב אחרי  שלא פתח בעונה שעברה את העונה בעקבות פציעה ובמכבי ת"א מאמינים כי העונה יוביל את הקבוצה. הצהובים כבר הבהירו לשחקן כי הם מייעדים לו תפקיד המרכזי וסביבו תיבנה הקבוצה. 

שחקני מכבי ת
שחקני מכבי ת"א פותחים את עונת 2010/11 (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מאמנה החדש של מכבי ת"א, יוסי מזרחי, נכנס לאימון בתלבושת צהובה ואמר לתקשורת שחיכתה לו במקום: "יש התרגשות כמו לפני כל תחילת העונה במקום חדש עם אתגרים חדשים וציפיות חדשות. זה נורמלי. בחודש מאי נראה אם הגשמנו את מה שרצינו. החוכמה שהקהל הזה יהיה בחודש מאי איתנו".