מרינקוביץ´. ימשיך עוד עונה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מרינקוביץ'. המו"מ יימשך (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקני מכבי פ"ת אמנם יצאו אתמול (שלישי) לפגרת הקיץ ואף קיבלו הוראות ומטרות מתזונאית לתקופת המנוחה, אולם במועדון מאם המושבות ממשיכים לעבוד קשה על הכנת הקבוצה לעונה הבאה, והיום (רביעי) קיים היו"ר, שינו זוארץ, פגישה נוספת עם הקשר הסרבי, נבויסה מרינקוביץ'.

כידוע, בחוזה של פ"ת עם הקשר בן ה-23 יש למלאבסים אופציה על השחקן לעונה הבאה, שאם ברצונם לממשה עליהם לשדרג את שכרו שעמד העונה על כ-30 אלף דולרים. הצדדים קיימו, כאמור, פגישה שניה בנושא אך טרם נרשמה התקדמות בגישור על המחלוקות הקיימות.

המאמן, פרדי דוד, כבר הבהיר כי הוא מעוניין לראות את מרינקוביץ', שכבש חמישה שערים מאז הצטרף בינואר לקבוצה, לובש את מדי המלאבסים גם בעונה הבאה, ומחר זוארץ ייפגש שוב עם הקשר המוכשר בניסיון לסגור סופית את הארכת חוזהו במועדון.

שחקן נוסף שבפ"ת ישמחו לראות ממשיך גם בעונה הבאה הוא הצרפתי, סבסטיאן סנסוני. בין הצדדים כבר יש הבנות כספיות עקרוניות על הארכת חוזהו של הקשר המנוסה בקבוצה לעונה נוספת, אולם מחלוקת על אורך החוזה מונעת את החתימה הרשמית. פגישה נוספת עם נציגיו של סנסוני צפויה בקרוב ובאם המושבות מעריכים כי החוזה ייחתם בימים הקרובים.

דוד ממשיך לצפות בקלטות של מועמדים זרים לעונה הבאה, כאשר המאמן מחפש בראש ובראשונה שוער, שכן דרגוסלב יבריץ' לא ימשיך בעונה הבאה מאחר והוא לא מוכן לרדת בדרישותיו הכספיות.

בפ"ת מחפשים גם חלוץ זר ואם הקפטן הוותיק, מוראד מגמאדוב, יחליט לפרוש ממשחק פעיל יחפשו במלאבס גם בלם זר.