צביקה צמח.
צמח על ספסל רעננה. מחדיר מוטיבציה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שבוע לא פשוט עובר על הפועל רעננה. בנועלת הטבלה יודעים שללא ניצחון במחזור הקרוב מול מכבי אחי נצרת, הם יסיימו את דרכם בליגת העל. אי לכך, בקבוצה מהשרון מתרכזים השבוע בעיקר בשיחות מוטיבציה עם השחקנים, במטרה להביאם במצב המנטלי המתאים לקרב החשוב.

כמו כן, על מנת להמחיש לשחקנים את המצב האופטימי, המאמן, צביקה צמח, נתן לחניכיו דוגמא לאמונה ונחישות מניסיונו האישי, ואף סיפר להם שכאשר הוא אימן את עירוני רמת השרון בעונת 2004/05, כולם ניבאו שרמת השרון תרד ליגה. אלא שאז, במשחק האחרון בבית מול מוליכת הליגה, מכבי נתניה, צמח וחניכיו ניצחו 1:2 בדקה ה-90 ונשארו בליגה על חשבונה של מכבי אחי נצרת.

שתי הקבוצות נמצאות במצב קשה בתחתית, אך למרות זאת, ברעננה עדיין נשארים עם האמונה שהם ינצחו ושאר הקבוצות יפשלו. אחרי שהשיגו נקודה בלבד משני המפגשים מול אחי נצרת (הפסד 2:1 ותיקו 1:1), כעת מתפללים בקבוצה שהמפגש השלישי יאזן את הרקורד ושלוש הנקודות יישארו בשרון.

הקשר, גיל קופר, אמר ל-ONE: "כרגע אנחנו מתמקדים בלנצח ואחרי זה אם נצטרך לעשות חישובים, נעשה אותם. אנחנו לא מסתכלים על היריבה, אלא רק על עצמנו. אנחנו רק מקווים שהתוצאות יהיו לטובתנו".

באימון לא התאמנו המגן, רועי לוי, והקשר, שניר שוקר, כיוון שחשו ברע. הם צפויים לחזור כבר מחר לאימונים וכפי הנראה יהיו כשירים למשחק. מי שייעדר מהמשחק הקרוב הוא הקשר, מאור זוהר, שעדיין מרצה עונש הרחקה.

אייל שן וגיל קופר (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אייל שן וגיל קופר (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE