ג´ורג´ה איבליה (משמאל). ממשיך להיבחן בבני יהודה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
איבליה (משמאל). נבחן חדש בבני יהודה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

הקשר הסרבי, ג'ורג'ה איבליה, נחת היום (שבת) בארץ ויגיע להיבחן בבני יהודה. איבליה שוחרר מראפיד בוקרשט ואם ירשים, צפוי למלא את מקומו של הקשר, מהראן ראדי, שלא ימשיך בקבוצה.

זה לא סוד  שהמאמן, דרור קשטן, מחפש אחר שחקנים שיחזקו את הקבוצה לקראת משחקיה בליגה האירופית ולכן נמסר מהמועדון שעם חזרת הקבוצה לאימונים, יגיעו שחקנים רבים להיבחן. ג'ורג'ה יחל להתאמן מחר עם הקבוצה.

איבליה, שיחגוג יום הולדת 26 בסוף החודש, שותף ב-11 משחקים בלבד מאז שהגיע לראפיד ב-2008. בעברו שיחק גם מספר עונות ב-OFK בלגרד. במקור הוא משחק כקשר אחורי, אך יכול לשחק גם באגף ימין.

בני יהודה, שטרם התחזקה במהלך הפגרה, הספיקה להחתים לעונה נוספת את הקשר, אסי בלדוט ואת הבלם, אביב חדד, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. בימים הקרובים צפויים הזהובים להחתים גם המגן, איציק עזוז, על הארכת החוזה.

מחר בבוקר תערוך הקבוצה מבדקי כושר באולם בשכונת עזרא וגם באצטדיון שכונת התקווה. לאחר מכן היא לא תערוך אימון, כאשר ביום שני הקבוצה תערוך שני אימונים.

ברוך דגו מול איציק עזוז (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
ברוך דגו מול איציק עזוז (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, מכירת המנויים נמשכת, כאשר עד כה נמכרו כ-300 מנויים. עלות מנוי עומדת על 650 ש"ח. מי שרכש בעונה שעברה מנוי ורוצה להמשיך לשנה נוספת, עלותו תעמוד על 550 ש"ח בלבד.