5,000 אוהדי בני סכנין נפרדו אתמול (שבת) מקבוצתם במשחק הבית האחרון בדוחא עם ניצחון ועם הרבה חיוכים ותקווה לעונה הבאה. ה-0:1 הקטן על הפועל  באר שבע העשיר את קופת המועדון ב-600 אלף שקלים והבטיח את המקום השביעי המכובד לקבוצה.

הקהל של סכנין עמד והריע לשחקניו ולמאמנו מרקו בלבול  עם סיום המשחק. שחקני הקבוצה הודו מצדם לקהל על תמיכתם לאורך כל העונה וביחד הם חגגו דקות ארוכות אחרי שריקת הסיום של השופט אשר כהן.

טל חן, שחתם ביום שישי לשלוש עונות בקבוצה, היה מאושר: "כיף להיות שחקן של בני סכנין. גם אם לא הייתי חותם, הייתי ממליץ לכל שחקן להצטרף לסכנין. יש פה קהל ואנשים מדהימים. אני שמח שהבאנו אושר ושמחה לאוהדים ומקווה שבשנה הבאה נרים את רף הציפיות בעוד דרגה אחת לפחות".

לירן כהן, שגם הוא ימשיך ללבוש את החולצה האדומה של סכנין בשלוש העונות הבאות, אמר: "סכנין זו חוויה, אני נהנה מהחוויה הזו בכל רגע. המקום השביעי, הישג בלתי רגיל לקבוצה שדשדשה בתחתית בתחילת העונה. אני מקווה שבעונה הבאה נרוץ כבר מההתחלה את הריצה שעשינו מתחילת הסיבוב השני".

סכנין חוגגת עם הקהל שלה בדוחא (עמית מצפה)
סכנין חוגגת עם הקהל שלה בדוחא (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה מרקו בלבול שלזכותו נזקף ההישג הגדול של סכנין בתפיסת המקום השביעי אמר: "זה הישג אדיר לקבוצה והכל בזכות השחקנים. אני יכול להגיד שהשלמנו את המשימה. אני מעוניין ברוב שחקני הקבוצה לעונה הבאה, ואנו נשמור על השלד הקיים".

מאיר כהן הוסיף: "סכנין עם 27 נקודות ובית"ר ירושלים שבמקום הרביעי עם 24 נקודות. אם לא חילוק הליגה לפלייאוף העליון והאמצעי, סכנין היתה היום במקום הרביעי בטבלה אחרי מכבי חיפה והפועל ומכבי ת"א , וזה אומר הכל".

שחקני סכנין חוגגים. כהן: &
שחקני סכנין חוגגים. כהן: &" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE