אבו-סיאם. הרשים באימוני פ"ת (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו סיאם. לא מרשים בהפועל פ"ת וישוחרר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על אף ההתעסקות השוטפת בשבוע האחרון בעניינים משמעתיים, במלאבס לא שוכחים את הצד המקצועי והמשיכו הבוקר (חמישי) בהכנות למשחק מול הפועל חיפה, שיערך עם חזרת ליגת העל מפגרת הנבחרת.

החלוץ הקולומביאני, ג'ון פאלסיוס, הצטרף לאימוני הקבוצה והחל להיבחן, כאשר אם ירשים יעשו בפ"ת מאמצים לשחרר את אחד מהזרים החתומים בקבוצה בכדי לאפשר את צירופו. מאחר והחלוץ נחשב לשחקן חופשי, יוכלו לצרפו לקבוצה למרות סגירת חלון ההעברות.

נבחן אחר, סאלם אבו סיאם, לא מרשים יתר על המידה וניכר כי הוא לוקה בכושר הגופני. המגן השמאלי עשוי לקבל הודעה על שחרורו מהאימונים בימים הקרובים.

בינתיים, אימוני הקבוצה ממשיכים כסדרם, אך הכחולים יודעים כי ייאלצו להסתדר בלי מאמנם, דני ניראון, בשני המחזורים הקרובים, לאחר שזה ספג עונש הרחקה משני משחקים בפועל בעקבות אירועי המשחק מול בני יהודה.

כתוצאה מהרחקתו של ניראון, מי שיעמדו על הקווים וידריכו את הקבוצה במשחקים מול הפועל חיפה והפועל עכו יהיו עוזרי המאמן, שביט אלימלך ושאול דה צ'וקרל, שנענש אף הוא על אירועי המשחק וספג עונש הרחקה ממשחק אחד על תנאי.

דני ניראון. יעבה את הקישור האחורי (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
ניראון ואלימלך. המאמן המורחק יוחלף על ידי עוזריו (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

בפ"ת עדיין ממתינים לתשובת בית-הדין של ההתאחדות בנוגע להאשמות שיוחסו לקבוצה. כזכור, תובע ההתאחדות, שלום אבן עזרא, החליט להעמיד את הקבוצה לדין על התנהגות בלתי ספורטיבית במהלך המשחק, כשעל פי הטענות היו חסרים מביאי כדורים ונושאי אלונקות.

לאחר בקשת הפועל פ"ת החליטו בבית הדין לצפות בקלטת המשחק ובמלאבס מחכים להכרעה הסופית בעניין. כמו כן, ועדת המשמעת הפנימית של קובי דג'אני ורפאל מלטינסקי בנוגע להתקוטטות ביניהם, תיערך בשבוע הבא.