איציק קורנפיין. שמע מהתקשורת על  (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין. "(גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אוהדי בית"ר ירושלים שמחים מאוד על ההחתמה של אורי מלמיליאן כמאמן הקבוצה.

אוהדי 'לה פמיליה' מבטיחים כי השנה יהיו סבלניים כלפי המאמן לאור מצבה של בית"ר בעונה הבאה: "אנחנו תומכים באורי מלמיליאן כמאמן, הוא אמור להחזיר את ההתרגשות לקהל של בית"ר, הוא האדם ששם את בית"ר ירושלים על המפה", אמרו אוהדי בית"ר מארגון לה פמיליה והוסיפו: "אנחנו יודעים שייקח זמן עד שאורי יבנה את מה שהוא רוצה ואנחנו מבחינתנו נגלה יותר סבלנות כלפיו וכלפי הקבוצה".

"אנחנו מאמינים בו, מכבדים אותו ומעריצים אותו. אנחנו יודעים שאולי לא נזכה בתארים בעונה הקרובה אבל אם הדרך שלו תמשיך לאורך זמן אנחנו מאמינים שבעתיד נקצור את הפירות".

אוהדי הקבוצה מתנגדים למכירתו של עידן ורד והיו"ר קורנפיין קיבל לא מעט הודעות SMS וטלפונים בבקשה מאוהדים להשאיר את עידן ורד בירושלים.

היו"ר כמו האוהדים מעוניין מאוד שעידן ורד יישאר בקבוצה והבהיר לא פעם שמכירתו של ורד תמומש אך ורק אם בית"ר תיקלע לקשיים שימנעו ממנו לפתוח את העונה כמו שצריך. "המכירה של עידן ורד תתבצע רק במצב של אין ברירה", אמר גורם בבית"ר ל-ONE והוסיף: "כרגע המו"מ בנוגע לעידן ורד מוקפא".

ערן לוי. על הכוונת של בית&"ר (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. על הכוונת של בית&"ר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

היו"ר, איציק קורנפיין, ייפגש עם נמרוד ורד, אביו של עידן כדי לדון איתו על עתידו של השחקן כשעל הפרק פתיחת החוזה של השחקן והעלאה של סכום סעיף השחרור שלו העומד על 300,000 דולר, סעיף שיהיה ניתן למימוש לאחר שעידן ורד ישוחרר מהצבא, בעוד כחצי שנה.

גם בבית"ר וגם בסביבתו של השחקן רוצים להעלות את סעיף השחרור של ורד לסכום שנע סביב המיליון דולר וכמובן לקבוע את השכר שלו עם שחרורו מהצבא ולהאריך את חוזהו בבית"ר בשנתיים נוספות.

בכל מקרה בבית"ר ידרשו עבור עידן ורד במידה ויאלצו למכור אותו, סכום של 1.2 מיליון דולר.

עידן ורד. עזר לקבוצה לזכות בגביע הטוטו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
עידן ורד. &"(קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

אורי מלמיליאן ממתין להתפתחויות בנושא תקציבה של בית"ר בסבלנות, כשעדיין לא ברור כמה כסף אם בכלל יעמוד לרשותו של המאמן להבאת שחקנים לקבוצה. מלמיליאן מתעניין בחלוץ הפועל חיפה, ערן לוי, ובקשר, יחיאל צגאי. אחרי מכירת ברק יצחקי צריך היו"ר קורנפיין להשיג קצת יותר ממיליון דולר על מנת שבית"ר תוכל להעמיד תקציב לעונה הבאה.

שם נוסף שעלה ביממה האחרונה כמועמד להצטרף לבית"ר ירושלים הוא שחקנה של הפועל אשקלון בעונה החולפת, קובי דג'אני. מלמיליאן, שאימן את דג'אני בעונה האחרונה, מעריך מאוד את השחקן וייתכן שהוא יצטרף לבית"ר ירושלים כשעדיין הכל תלוי בתקציב שתעמיד הקבוצה לעונה הבאה.

בירושלים מעריכים כי מיליון הדולר החסרים יגיעו ממכירת טוטו תמוז ומספונסרים או קבוצת ניהול שמנסה לגבש קורנפיין. אם זה לא יצליח, רק אז ייאלץ קורנפיין לחשוב ברצינות על מהלך של מכירתו של עידן ורד כשברור לכולם שלא יהיה קל ליו"ר לחתום על טופס השחרור של ורד.

דוד אמסלם.רוצים אותו במועדון (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
דוד אמסלם.רוצים אותו במועדון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בפגישה שהתקיימה בין דוד אמסלם לקורנפיין הציע היו"ר למאמנה של הקבוצה בסיום העונה שעברה לשמש כמנהל מקצועי של מחלקת הנוער בבית"ר ירושלים. אמסלם עדיין לא השיב לקורנפיין. בבית"ר מבהירים כי יעשו את הכל על מנת שאמסלם ימשיך להיות חלק מהקבוצה בעונה הבאה ולא יוותרו בקלות על שירותיו.