נס זמיר במדי אלבסטה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
נס זמיר במדי אלבסטה. בקרוב בנתניה? | צילום: מערכת ONE

אחרי שסיימו את העונה שלהם, במכבי נתניה כבר עובדים במרץ על ההכנות לקראת העונה הבאה בליגת-העל.

המאמן ראובן עטר ייצא מחר לספרד על מנת לצפות בשלושה שחקנים מקבוצת המילואים של אלבסטה. עטר מעוניין בשלושה שחקנים - בלם, קשר וחלוץ - ובצוות המקצועי של הקבוצה כבר צפו בדיסקים של חלקם.

אחד מהשחקנים בהם יצפה עטר הוא החלוץ הישראלי, נס זמיר, שיצא לספרד מבית"ר טוברוק. זמיר בן ה-20 החל את דרכו באקדמיה של חטאפה, קיבל דחיית שירות משלטונות צה"ל ואמור לחזור להתגייס בקיץ הקרוב, אם לא יקבל מעמד של ספורטאי עילוי. 

אם יתגייס, עשויה אלבסטה להשאילו לנתניה לשלוש שנים בזמן שירותו הצבאי.

מקורביו של השחקן אמרו היום ל-ONE: "אנחנו כרגע לא מתעסקים בשום דבר שקשור לישראל. העתיד של נס בספרד הוא הדבר החשוב ביותר כרגע, אם תהיינה התפתחויות כאלו ואחרות במהלך הדרך נתעסק בהן בזמן הנכון, כרגע החזרה לישראל בכלל לא נמצאת על סדר היום".

ראובן עטר. בחר את המדים של הקבוצה לעונה הבאה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשר הפועל ירושלים, אופיר עמרם, שסיכם את תנאיו בקבוצה לארבע השנים הבאות, עדיין לא חתם על חוזהו שיותנה בבדיקות רפואיות קפדניות, כיוון שהשחקן שבר את קרסולו לפני מספר חודשים ומאז לא חזר לפעילות סדירה.

הפועל ירושלים תדרוש דמי השבחה בוועדה למעמד השחקן, בגובה של כ-300 אלף דולר, זאת בשל העובדה שהפועל ת"א הציעה בעונה שעברה חצי מיליון דולר עבורו.  עקב הקיצוץ בתקציב המועדון, לא נראה כרגע שבנתניה יוכלו לעמוד בסכומים כאלה, ואם כך ייראו הדברים הרי שעמרם לא יצטרף בסוף לסגל של ראובן עטר.

אחמד סבע עובר את ינקו (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אחמד סבע עובר את ינקו (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

במועדון יישבו בשבוע הבא עם הקשר ריף מסיקה, המחזיק בחוזה לעונה נוספת במועדון, על מנת לסכם את תנאי עזיבתו. במועדון סיפרו היום כי בתחילת החודש הבא יחלו לשבת עם שלושת השחקנים להם אין חוזה במועדון וינסו להשאירם, כשמדובר באחמד סבע, רביד גזל וטל מעבי.