אלישע לוי וגיורגי דרסיליה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי וגיורגי דרסיליה. הזמן שלהם (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הנה הזמן שלכם להודות שציפייה כזו גדולה למשחק כדורגל כמו הנוכחית לקראת משחק העונה בין חיפה להפועל, לא היתה במחוזותינו זמן רב, זה משחק שיש בו הרבה מעבר ל-90 דקות על כר דשא.

אחרי שכבר נכתב אין ספור פעמים, אני אוסיף עוד אחד משלי. שלומי ארבייטמן חייב לפתוח בהרכב הראשון. זה מחייה את האכזבה שאני חש כלפי אלישע לוי בתקופה האחרונה. לא יכול להיות מצב שהחלוץ הכי פורה בליגה, שנמצא במומנטום קטלני ביותר, יישב על הספסל במשחק הכי חשוב שלעונה יש להציע.

אלישע לוי עם שלומי ארבייטמן. החלוץ חייב להיות בהרכב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי עם שלומי ארבייטמן. החלוץ חייב להיות בהרכב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

תחשוב על זה אלישע יקר ולא יתקבל תירוץ או הסבר כמו: 'ארבייטמן על הספסל כקלף', עזוב אותנו מקלפים עכשיו – תרכיב אותו ב-11 הראשונים. יהיה מעניין לראות מי יגיע מרוכז יותר, הוא או שכטר.

על הקווים עומד מאמן ירוק שמצליח לרצות את הבוס, יעקב שחר, וגם ליצור בשנתיים האחרונות תלכיד מרשים וקבוצה מגובשת.

לפעמים יש תחושה שהוא קצת נעצר במקומות שהכי צריך אותו קרי שלב הבתים של ליגת האלופות וגם כמה משחקים העונה שהאוהדים רצו שחיפה תתפוצץ וזה לא קרה. אלישע, יקירי, זה הזמן שלך.

אלי גוטמן. יצליח לנצח בחיפה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלי גוטמן. יצליח לנצח בחיפה? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

באחת העונות הטובות שלו בקריירת האימון, יעמוד אלי גוטמן מול 13,000 ירוקים גועשים ורעשנים. גוטמן והפועל לא ינצחו במשחק הזה מאחר ומדובר בקבוצה של שחצנים.

וכטבעם של כאלה לצלוח את דרכם לאורך תקופה באי-ידיעה שהמלכודת שנטמנה, מונחת להם ממש מתחת לאף. והמלכודת נמצאת ביום שני בקרית אליעזר. לא נורא הפועל, בפעם הבאה. אבל רגע, מתי היתה הפעם הקודמת שזכיתם באליפות?

הכתוב הינו טור דעה