ירון קוריס והשחקנים. הגיעו להבנות (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ירון קוריס מדבר עם השחקנים הערב (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בהפועל רמת גן לא זוכרים יום כל כך עמוס כמו שהיה להם היום, ולאו דווקא בהקשר מקצועי.

אחרי הפרסומים הבוקר (חמישי) על מינויו של עו"ד שחר בן עמי למי שינהל את רמת-גן בכל הנוגע לצד הפיננסי לצידו של הבעלים ירון קוריס, וכן מו"מ עם משקיעים שצפויים לרכוש את הקבוצה בסוף העונה, התפנו השחקנים לאימון הכנה נוסף לקראת המשחק מול הפועל חיפה, כשכמובן השיחות גם בחדר ההלבשה סבבו סביב מצב הקבוצה.
 
קוריס עצמו הגיע לאימון ושוחח ארוכות עם שחקניו עוד לפני האימון. "הגעתי כדי להרגיע את השחקנים ולהסביר להם שכמו שהם מחוייבים לי, אני מחוייב לשלם להם את החובות של המועדון", הוא סיפר בראיון ל-ONE.

הבעלים פתח את הלב והסביר את המצב הנוכחי בו שרויה הקבוצה: "אם הייתי חושב שצריך להביא את רמת-גן לפירוק, אני הייתי יוזם את זה. הפרסומים האלה הם שטויות במיץ עגבניות. צריך להבין שכמו כל קבוצה קטנה בליגת העל, גם לנו יש בעיה עם תזרים המזומנים ובגלל זה קיבלתי המלצות להעסיק את עו"ד שחר בן עמי כמי שיטפל בכל נושאי החוזים והחובות. אני נשארתי הבעלים של הקבוצה ואני הוא זה שמנהל אותה".
 
על כוונותיו למכור את הקבוצה בתום העונה הוסיף קוריס: "אני הבעלים של הפועל רמת-גן כבר כמעט 5 שנים. העונה אני מרגיש שכבר עייפתי. יש אנשים שמקניטים אותי ומחפשים אותי בכל הזדמנות, אבל אני לא ממש רוצה להתייחס אליהם.

"כשאני אעזוב הם יבינו כמה אני חסר להם. עברתי כמה דברים השנה, גם דברים אישיים ומצאתי לנכון שהקבוצה לא צריכה לבוא על חשבון המשפחה שלי שחשובה לי לא פחות. בתום העונה אנחנו נשאיר את הקבוצה ללא גרעונות ותבוא קבוצת רוכשים חדשה שתרענן את השורות ותוביל את רמת-גן כמו שהיא רואה לנכון. הפועל רמת-גן היתה לפני ירון קוריס ותהיה גם אחרי".

ירון קוריס (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ירון קוריס (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

המאמן יובל נעים התייחס גם הוא לנושא ואמר: "אני חושב שמה שקרה היום דווקא הכניס בהירות למערכת. בזמן האחרון היו הרבה דיבורים מסביב והיום ירון בא והודיע שכל מי שחייבים לו כסף, יקבל אותו. הוא אמר דברים נכונים ואמיתיים. הוא אף פעם לא נשאר חייב לשחקנים ואני בטוח שגם הפעם הוא לא ישאר חייב".

אימון הפועל ר&"ג (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אימון הפועל ר&"ג (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE


על העזיבה הצפויה של קוריס הוסיף: "ירון נתן סה"כ הרבה דברים ולפחות צריך להודות לבן אדם שאחרי 5 שנים, הוא יעביר את הקבוצה לרוכשים אחרים וייתן להם לרענן את השורות ולהוביל את הקבוצה קדימה".