אריק אקוטו חתם היום (רביעי) באחי נצרת עם אופציית שחרור בינואר. השחקן חתם באמצעות סוכניו, דדה חדד וניר קרין. במועדון חשקו בבלם מטוגו לאחר גל הפציעות שעברה הקבוצה בתקופה האחרונה שכלל את יקיר שינה ואנדרסון ווסט.

לאחר התיקו 1:1 מול הפועל עכו בגביע הטוטו, בנצרת היו מרוצים משני הבלמים, הרכש מארק גורמן וכאמור, מאריק אקוטו, ששיתפו פעולה בצורה טובה למרות שלא הכירו אחד את השני. 

לאחר המשחק, בנצרת החליטו להחתים את הבלם וההנהלה תעביר מחר את חוזהו בבקרה התקציבית כדי שיוכל לעמוד לרשותו של המאמן, אלי מחפוד, בשבת במשחק החוץ נגד אותה עכו.

ניגמטולין ביקש להשתחרר מהקבוצה ולחזור לרוסיה

.
שוער הקבוצה, רוסלן ניגמטולין, ביקש להשתחרר מהקבוצה ולחזור לרוסיה. היו"ר קאיד אבו עייש מסר שניגמטולין ימשיך בקבוצה עם שיימצא לו מחליף ראוי כשעל הכוונת שוער נבחרת טוגו, אובילאלי קודגופי, שאמור להגיע בקרוב.

ניגמטולין. הביא 3 נקודות במו ידיו (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ניגמטולין. לא מרוצה בארץ (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ניגמטולין, שלא התאקלם בקבוצה למרות עברו המפואר, שוהה בארץ לבד והוא השאיר את אשתו ושני בניו ברוסיה. הפתיחה הגרועה והטלת האשמה עליו בכך שהוא אשם בחלק גדול מהשערים, הניעה אותו לקיים שיחה אישית עם מאמנו אלי מחפוד. 

באותה שיחה, הביע ניגמטולין את רצונו לעזוב כי לא טוב לו כרגע במועדון. מחפוד שגיבה את ניגמטולין מקווה שהוא ישאר בכל זאת בקבוצה, אבל כנראה שניגמטולין יעזוב בכל מקרה בקרוב.

מג'ד יונס: "עם הרכש החדש, ננצח את עכו הליגה"
בנצרת מודעים לחשיבות המשחק בשבת נגד עכו. כל תוצאה אחרת מלבד ניצחון רק תוסיף לחץ ומתח בקבוצה. במועדון מצפים שהשערים של תומר חמד, שכבש שלושה שערים בשני משחקי גביע הטוטו האחרונים, יגיעו גם במשחקי הליגה.

אריק אקוטו. חתם בנצרת בתחילת השבוע (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אריק אקוטו סוגר את מבה אדק (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

מגנה המצוין של הקבוצה הצעיר, מג'ד יונס, שמגלה יכולת טובה מתחילת העונה אמר אחרי המשחק מול עכו: "עם הרכש החדש ננצח את עכו בשבת. היום היינו יותר טובים ואם תומר (חמד) לא היה מחמיץ את הפנדל היינו מנצחים ובתוצאה גדולה, אבל משחק הליגה יותר חשוב לנו ואני מקווה שנתעלה וננצח כי לאוהדי הקבוצה מגיע לשמוח". 

מייקל טוקורה אמור לחזור היום לארץ אחרי שקיבל את הוויזה שלו ולעמוד לרשותו של מחפוד למשחק מול עכו. השוער רוסלן ניגמטולין ימשיך לקבל קרדיט בהרכב.

חמד חוגג עם החברים (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
נצרת חוגגת. שביעות רצון מהמשחק (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הנהלת הקבוצה גינתה בחריפות את זריקת האבנים על אוטובוס הפועל עכו עם סיום המשחק אתמול. בקבוצה ציינו שהאירוע היה מחוץ למגרש והמשטרה אחראית על שמירת אוטובוס האורחים. ההנהלה שמעה על האירוע רק מכלי התקשורת.