הפועל ר"ג חוגגת בראשון. רוצים להמשיך (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
הפועל ר"ג חוגגת בראשון. רוצים להמשיך (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

מאמן הפועל ר"ג, יובל נעים, ייאלץ להסתדר שבוע נוסף לפחות ללא גולן חרמון. הבלם, שמתח את שריר התאומים בשבוע שעבר ולא עבר מבחן כשירות רגע לפני המשחק מול בני יהודה, סובל ככל הנראה מקרע קטן בשריר התאומים וייעדר בין 10 ימים לשבועיים.

הבלם יקבל זריקה ברגלו שאמורה לזרז את תהליך ההחלמה, ובקבוצה מקווים כי הוא יהיה כשיר למשחק בשבת הבאה. בכל אופן, במשחק מול הפועל חיפה נעים שוב יעלה עם קרלוס צ'קאנה ואלי לוי כבלמים, זאת לאור העובדה שגם אסי דומב וגם פאבל פרגל פצועים ולא יוכלו לשחק.

שחקן נוסף שבר"ג עושים מאמצים להכשירו למשחק הוא הקשר תומר תייר. תייר אמנם נכלל בסגל הקבוצה בשבועיים האחרונים ואף במשחק האחרון שיחק מספר דקות, אולם בקבוצה מעוניינים להכשירו למשחק שלם.

בשורות טובות מגיעות דווקא מכיוונו של אנדרה קאלדיירה, ששב לערוך אימוני ריצה בצידי המגרש ומקווה להיות כשיר כבר למשחק במחזור ה-27, מול הפועל עכו.

במועדון התייחסו למפגש הקרוב מול הפועל חיפה ואמרו: "אנחנו מרוצים מאיך שאנחנו נראים היום, אבל כמובן שמילת המפתח היא המשכיות. אם לא ננצח את הפועל חיפה, לא עשינו בעצם כלום נגד בני יהודה.

"ניצחון על חיפה יהיה משמעותי לא פחות מהניצחון האחרון, שכן זה גם ירחיק אותנו מהתחתית הבוערת וגם יקרב אותנו חזרה לפלייאוף האמצעי".

אגב, בקבוצה חגגו היסטוריה כפולה השבוע, כשהקפטן, תמיר בן עמי, שפתח בהרכב נגד בני יהודה, שבר את שיא ההופעות של שחקן הפועל ר"ג, כשהדיח את אבי ברשצקי (326 הופעות) מהפסגה.

גם המאמן יובל נעים שבר את שיא ההופעות של מאמן הפועל ר"ג על הקווים, כשביום ראשון בבלומפילד היתה זו הופעתו ה-152. אוהדי הקבוצה מעוניינים לערוך לבן עמי טקס כבוד לפני המשחק מול הפועל חיפה בשבת.

יובל נעים נותן הוראות לאלי לוי (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים נותן הוראות לאלי לוי (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE