תחת גשם רצוף התנהל אתמול (שני) האימון של מכבי חיפה כאשר שיחת היום הייתה מן הסתם מעברו של שלומי ארבייטמן לגנט הבלגית. ארבייטמן אמור לצאת ממינכן ישירות לבלגיה שם יערוך בדיקות רפואיות רגע לפני החתימה על החוזה.

שחקני הקבוצה פרגנו לארבייטמן על המעבר ואיחלו לשחקן הצלחה. אחד השחקנים הצעירים שעשויים להנות מעזיבתו של ארבייטמן הוא מוחמד גדיר שנמצא בכושר מצוין במחנה. גדיר עצמו התבטא בעניין: "ארבייטמן שחקן מצוין וכולם כאן שמחים בשבילו, הוא עשה עונה מדהימה ומגיע לו לקטוף את הפירות ולהגיע לאירופה. אני בטוח שהוא יצליח שם".

על המחנה והשאיפות באופן אישי העונה הוסיף גדיר: "היה לי מחנה טוב מאד. חזרתי בשלהי העונה שעברה, נחתי כמו שצריך והתאוששתי מהפציעה בגב. הכל בסדר עכשיו ואני בא לעבוד ולהצליח.אני מקווה ומשוכנע שהעונה הזאת תהיה עונת הפריצה שלי. הכי חשוב שאהיה יציב בלי ירידות ופציעות בדרך".

על הפורטוגלי הצעיר אנדריאן סילבה שחתם לעונה אמר: "רואים שאדריאן שחקן טוב ואיכותי. לא לחינם הוא שיחק בספורטינג ליסבון. אני מקווה שישתלב ויעזור לנו. למרות שמספר שחקנים עזבו אותנו יש לנו בסיס טוב ועם תוספת של כמה שחקנים כמו אדריאן ועידן ורד אני מאמין שגם השנה נתמודד על כל התארים".

עותמאן וגאדיר (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
גדיר: "ארבייטמן שחקן מצוין" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

חיפה תקיים מחר אימון ריצה ליד בית המלון ומשם תתארגן לקראת יציאה למינכן שם יזכו השחקנים לטיול במדרחוב הראשי. בערב הקבוצה תמריא לארץ יחד עם הבלם ההונגרי כריסטיאן וארמס שהמשיך גם היום עם שי מימון להפגין יכולת טובה.

ארבייטמן. מתרגל לבלגיה  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ארבייטמן באימון האחרון שלו. מחר כבר ילבש כחול (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הספרדי דניאל אורשקו לא יוחתם בקבוצה אחרי שלא הספיק להרשים. הירוקים ממשיכים במאמצים לחפש בלם נוסף. אם יימצא כזה בנוסף להונגרי, מימון יעזוב ככל הנראה להפועל ב"ש כאשר אריק בנאדו שמשתדרג מאימון לאימון ישמש כבלם שלישי.מחר עסקת עידן ורד אמורה להחתם.    

דרור עינב תפס קצת אווירה חורפית אירופאית באימון הירוקים

אלישע לוי במחנה האימונים. &"נעשה הכל כדי לעבור שלב בליגה האירופית& (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי באווירה חורפית באמצע יולי (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אווירה גשומה ואירופאית באימון חיפה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אווירה גשומה ואירופאית באימון חיפה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE
      
בוקולי מקבל טיפול במהלך האימון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בוקולי מקבל טיפול במהלך האימון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לעומת החום בארץ עושה קצת כיף לראות את אירופה הגשומה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
לעומת החום בארץ עושה קצת כיף לראות את אירופה הגשומה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE