קשר מכבי חיפה, אייל גולסה, הסובל מדלקת במפשעה, ינסה בראשית השבוע הבא לחזור בהדרגה לאימונים על מנת לנסות ולעמוד לרשותו של המאמן אלישע לוי במשחקים הקרובים מול הפועל ב"ש בליגה ומול יובנטוס בליגת האלופות. גולסה מושך פציעה תקופה ארוכה ובחיפה מודאגים מקצב החלמתו.

בקבוצה ינסו להכשיר את השחקן, במיוחד לאחר שאופ"א הרחיקה את בירם כיאל משני משחקים בליגת האלופות והוא יחמיץ את צמד המפגשים מול יובנטוס, בעוון הכרטיס האדום שספג בבורדו במשחק בו חיפה הפסידה 1:0.

בגזרת יתר הפצועים, שכוללת את יניב קטן, מוחמד גדיר ואייל משומר, יש תמימות דעים שהשלושה יהיו כשירים למשחקים הקרובים, אחרי שיחלימו מהפציעות.

בחיפה לא אהבו, בלשון המעטה, את הביקורת מצד נבחרת הנוער שכוונה לעבר המועדון בנוגע למוחמד גדיר. בחיפה מבהירים שבשיחות עם ראשי נבחרת הנוער נאמר כי גדיר יכול לשחק ביום ראשון, במידה ויקבל את הטיפול המתאים.

גדיר היה האיש שלמעשה ביקש להשתחרר מהנבחרת בשל פציעתו. בנבחרת אמרו הבוקר ל-ONE: “כל ההתנהלות של גדיר היא התנהלות לא תקינה. אנחנו בטוחים שבמידה ולמכבי חיפה היה משחק בצ'מפיונס ליג או בליגה, גדיר היה כשיר ויכול לשחק".

אייל גולסה. ישחק מול ב"ש? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אייל גולסה. בחיפה ינסו להכשיר אותו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"לא נחזיק אף שחקן בכוח, אבל כל מה שקורה עם גדיר ועם שחקנים נוספים שקשורים לחיפה בנבחרות השונות לא מריח טוב", הוסיפו בנבחרת. בחיפה מתייחסים לטענות בביטול ואומרים שמדובר בטענות מגוחכות, במיוחד לאחר שהשחקנים, בכללם גולסה ואייל משומר, כמו גם יניב קטן, נבדקו ונמצאו פצועים.

שחקני הקבוצה זכו למנוחה בשישי ושבת, ויחזרו להתאמן רק ביום ראשון וכך יפתחו את ההכנות לקראת שבועיים עמוסים במהלכם ישחקו בזה אחר זה מול הפועל ב"ש, יובנטוס ובית"ר ירושלים.

מוחמד גדיר. בחיפה הגיבו בביטול לטענות של נבחרת הנוער (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מוחמד גדיר. בחיפה הגיבו בביטול לטענות של נבחרת הנוער (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE