אשר אלון. המנכ"ל לשעבר תובע את המועדון שלו (צילום: מערכת ONE)
אלון: "נעשה הכל ללכד את השחקנים" (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הפועל רעננה רוצה לצאת מהתקופה הקשה שעוברת עליה ולהשיג ניצחון חשוב על מכבי פ"ת ביום שבת (19:00, אצטדיון לויטה). המאמן, אלי כהן, ביקש מחניכיו להיות מרוכזים ונחושים.

לפי התרגול, נראה שכהן מתכוון לעלות עם הרכב התקפי מאוד, כאשר כריסטיאנו דוס סנטוס, אבי קנפו ודוד ביטון ישחקו ביחד עם הקשר, סטיבן כהן בחלק הקדמי. איתי טואף חש בכאבים בשריר המפשעה בסיום האימון המסכם, אך הוא צפוי להיות כשיר למשחק.
 
אשר אלון, הבעלים של הפועל רעננה, אמר: "זה לא רק המשחק נגד הפועל ת"א, זה גם המשחק נגד הפועל ר"ג. עברו עלינו שבועיים רעים מאוד ואני מקווה שזה ייעצר, זה גורם למתיחות בין השחקנים לעצמם ולצוות המקצועי, אבל זה תמיד כך בכדורגל בתקופות כאלה".

אלון הוסיף: "הקבוצה לא רגועה. אני מדבר עם השחקנים ובנוסף אעשה הכל כדי ללכד אותם, כדי שיחזרו להיות אותה קבוצה שהם היו לפני הפועל ר"ג. אני מקווה שנצליח ושזה ייעצר כבר בשבת הקרובה, מול מכבי פ"ת"

אלון התייחס גם ליריבה ואמר: "מכבי פ"ת נמצאת גם היא בצרות כמונו, אך היתרון שלהם זה הניסיון בליגת העל, שלנו אין כל כך. צפוי משחק קשה לשתי הקבוצות, אך אם שתי הקבוצות יבואו כדי לשחק ולנסות לנצח, אז צפוי משחק מהנה עם כדורגל יפה".

דודו ביטון עם הכדור, חלאילה משקיף (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דודו ביטון עם הכדור, חלאילה משקיף (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר, הפועל רעננה תנסה למצוא מנכ"ל חדש לקבוצה לאחר שפוטר המנכ"ל אלון קיטלמן ביום חמישי. בתוך כך, כבר בימים הקרובים יעלו מספר שמות למשרה וככל הנראה עד השבוע הבא ימצאו מי שיאייש אותה.

הרכב משוער: שאול סמדג'ה, רועי לוי, אבי סופר, איתי טואף, עומרי עטיה, גיל קופר, תמיר פור, כריסטיאנו דוס סנטוס, אבי קנפו, סטיבן כהן ודודו ביטון.

מכבי פ"ת: שמחים ששלחו את תבריזי לשפוט אותנו
מאמן מכבי פ"ת, פרדי דוד, יבצע שני שינויים ב-11 הראשונים שלו לקראת המשחק מחר (שבת) באצטדיון לויטה שבכפ"ס מול הפועל רעננה, כאשר נאור פסר ודובב גבאי יקבלו ככל הנראה את חולצת ההרכב וינסו לעזור לקבוצתם לרשום ניצחון ראשון בעידן דוד.

נאור פסר מול ג´וזף נאופור (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
נאור פסר מול ג´וזף נאופור. המגן ישוב להרכב הראשון? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דוד שסוגר חודש בתפקיד מאמן מכבי פ"ת, עבד השבוע עם חניכיו בעיקר על הסיומת מול השער, ולאחר שלושה הפסדים רצופים, כולל ההפסד הביתי הכואב במסגרתו איבדו חניכיו פעמיים יתרון של שער ונוצחו 3:2 ע"י הפועל עכו, מקווים במועדון מאם המושבות לסגור את הסיבוב הראשון עם ניצחון על רעננה שיקנה להם ביטחון לקראת המשך הדרך.

קשרה המקדוני הבינלאומי של פ"ת, ואנצ'ו טריאנוב, החלים השבוע מפציעתו ויהיה כשיר למשחק, אך צפוי לפתוח על הספסל. חגי גולדנברג הצעיר ימשיך לקבל את הקרדיט באגף ימין של ההגנה.

מלבד הפן המקצועי, לאור התלונות הרבות שהיו לאנשי המועדון על טעויות שיפוט שקרו במשחקי הקבוצה העונה, באם המושבות שמחו לשמוע כי איתן תבריזי שובץ למשחקם מחר מול רעננה ואמרו: "אנחנו שמחים ששלחו את תבריזי למשחק מחר, אנחנו מקווים שהוא יראה שנותרו עוד שופטים נורמלים בכדורגל שלנו".

פרדי דוד, יחפש ניצחון ראשון במדי מכבי פ&"ת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד, יחפש ניצחון ראשון במדי מכבי פ&"ת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"בניגוד לשבועות קודמים בהם חיפשו אותנו ושרקו נגדינו באופן מגמתי, אנו מאמינים כי העובדה שאיגוד השופטים החליט לשלוח שופט בכיר למשחק שלנו מחר תעזור לנו ותתרום למשחק הוגן ללא שריקות מגמתיות". אמר אותו הגורם.

הרכב משוער: אוהד כהן, חגי גולדנברג, אבי יחיאל, מוראד מגמאדוב, נאור פסר, אסי משיח, ניצן דמארי, עומר בוקסנבוים, דני פרדה, טל בן חיים ודובב גבאי.