אחרי שהשלימה אתמול את החתמתם של פיני בלילי ושלו מנשה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, ערכה היום בני יהודה אימון נוסף לקראת מסעה בליגה האירופית.

שתי ההחתמות הוסיפו לזהובים ביטחון ועוצמה לקראת המשחקים באירופה, בתקווה לשחזר את המסע הנפלא של הקבוצה מהעונה שעברה לפני משחקי הליגה.

הערב (חמישי) ערך מנשה את אימון הבכורה שלו בקבוצה ואילו בלילי יערוך את אימון הבכורה שלו, כפי הנראה, ביום ראשון. האווירה באימונים טובה מאוד וכפי שזה נראה כעת, הזהובים לא סיימו את הרכישות לקראת משחקם הראשון ב-1 ליולי ומסתמן שבימים הקרובים יהיה רכש נוסף.

הקשר לירוי צעירי אמר היום לאחר האימון: "כיף מאוד שמגיעים שחקנים חדשים, שיש אווירה חדשה, מאמן חדש. כל החבר'ה מתאמנים כמו שצריך, עובדים קשה ואני מקווה שיהיו תוצאות לדברים האלה".

לקראת המשחקים בליגה האירופית הוסיף צעירי ואמר: "אני חושב שעברנו כמה אימונים וראינו שיש לנו אחלה צוות. אנחנו עוברים אימונים טובים. נמשיך לעבוד קשה ונגיע למשחק מוכנים".

שלו מנשה באימון הבכורה בבני יהודה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שלו מנשה באימון הבכורה בבני יהודה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הקשר התייחס גם להחתמות של בלילי ומנשה ואמר :"זה נותן לנו כח נוסף כשרואים שחקנים כל כך מוכשרים מגיעים לפה. זה נותן לנו הרבה דירבון. תהיה לנו קבוצה טובה השנה ובגלל הדברים האלה, אתה מגיע נחוש יותר לאימונים. אני רק מקווה שזה ימשיך ושבני יהודה באמת תיהיה קבוצה טובה העונה".

דרור קשטן (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן משוחח עם חניכיו (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE
שלו מנשה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שלו מנשה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לשאלה האם לדעתו תצליח הקבוצה להאפיל על ההישגים מהעונה שעברה באירופה, אמר צעירי: "אני מאמין שנוכל להיות יותר טובים מהעונה שעברה. נקווה לעשות את אותו הדבר אם לא יותר".

אפק. יבלה על הספסל בתקופה הקרובה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
עומרי אפק (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

כפי הנראה ההחתמות האחרונות הצליחו להחדיר את אותה המוטיבציה גם בקרב אוהדי בני יהודה ונכון להיום נמכרו כ-600 מנויים. בבני יהודה שמחים מאוד על ההתעוררות וכפי שנאמר כבר, מנוי לקבוצה עולה 650 שקלים ולמי שמחדש מנוי עלותו רק 550 שקלים.

משה ביטון (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
משה ביטון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE
דרור קשטן. &"חייבים לחזור עם שלוש נקודות&" (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE