שחקני נצרת. מתוחים לקראת שבת (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני נצרת. מתוחים לקראת שבת (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

המתח באחי נצרת לקראת המשחק ביום שבת נגד הפועל רעננה מתחיל להגיע למצב רתיחה. היום (רביעי) התאמנה השחקנים בהדרכתו של המאמן ג'ון גרגורי, שלמרות המצב בו נמצאת קבוצתו, מנסה לשמור על אופטימיות לקראת שני המשחקים האחרונים של העונה.

מקורבים לגרגורי סיפרו שהוא מאוד מאוכזב מההפסד להפועל עכו (3:1) ומהצורה בה שיחקו שחקניו. "ג'ון שונא להפסיד והוא מאוד מאוכזב מחלק משחקניו וממצב הקבוצה. אבל הוא לא ירים ידיים כל זמן שזה לא נגמר".

שחקני אחי נצרת לחוצים לקראת המשחק נגד הפועל רעננה, שעשוי להיות מכריע לגבי אפשרות הישארותם בליגת העל.

"הציפיות והמתח הורגים אותנו. לבוא למשחק שאתה יודע שאם תפסיד בו, אתה יורד ליגה זה רק מגביר את המתח והלחץ, אבל כולנו מקווים שננצח את רעננה ואחר כך נתחיל לחשוב על הפועל ר"ג", כך אמרו חלק גדול משחקני נצרת, על מצב הקבוצה לקראת המשחק נגד רעננה.

אנדרסון ווסט ערך אימון ריצה מסביב למגרש ומחר ינסה להתאמן כרגיל. אם יצליח, ייכלל בסגל הקבוצה למשחק נגד הפועל רעננה. מי שעוד לא חזר לאימונים הוא החלוץ איב ג'ידה, שככל הנראה לא יהיה בתוכניות של ג'ון גרגורי למשחק ביום שבת.

כבר כעת ברור שאיסמעיל עאמר יפתח ביום שבת כמגן ימני במקום מור דהן. אם יחליט גרגורי לשחק עם שלושה בלמים, במטרה לא לספוג נגד רעננה, יתופקד דהן כבלם שני לצד מרק גורמן. במצב שהמאמן יבחר להעלות הרכב התקפי הכולל שני חלוצים, יפתח דהן על הספסל.