הפועל עכו תגיע מחר (19:00) לאצטדיון לויטה לאחד המשחקים החשובים שלה העונה מול הפועל רעננה.

הקבוצה של ירון הוכנבוים לא טעמה ניצחון במשך 13 מחזורים ובדומה לרעננה, שתי הקבוצות יחד עם מכבי אחי נצרת שקועות בצרות.

הוכנבוים יעלה הרכב זהה להרכב שפתח מול בית"ר ירושלים, מה שאומר ששחר סימן טוב ימשיך לחכות להזדמנות על הספסל.

בעכו לא רוצים לחשוב על שום תוצאה פרט לניצחון. הוכנבוים: "יש לנו הזדמנות מצויינת לנצח במגע ישיר מול רעננה. עם כל האהבה שלי לרעננה, אנחנו צריכים לדעת לנצח ולקבור אותם ובכך להרים את עצמנו כדי לשפר עמדות לקראת משחקי הפליאוף התחתון".

הוכנבוים מודע לכך שרעננה נמצאת בצרות ויש לה שאיפות דומות לנצח. הוכנבוים: "אם רעננה תבוא כחיה פצועה, אנחנו נבוא למשחק כחיה שקילפו לה את כל העור. אני לא חושב שאנחנו באים במצב טוב יותר מזה של רעננה. שתי הקבוצות באות במצב לא טוב. הפסד לאחת מהשתיים עלול לגרום למצב רוח ירוד וניצחון בדיוק את ההפך הגמור. אני מרגיש טוב בתוכי ומשוכנע שנשיג שלוש נקודות".

הוכנבוים וטננבוים. משחק חשוב לעכו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
הוכנבוים וטננבוים. משחק חשוב לעכו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בעכו פינטזו בתחילת העונה על המקום העשירי, אך הוכנבוים מודע למציאות: "גם אני פינטזתי, אבל הדברים הולכים קשה יותר משחשבנו. אני מקווה רק שככל שהולך קשה יותר, בסוף זה יהיה מתוק יותר".

בן מרטין ואיציק כהן, שהיו מעורבים בקטטה במהלך השבוע, יזמינו את הקבוצה לארוחה. היו"ר ציון ויצמן העביר מסר לשחקנים דרך הבלם, גבע ברקאי, שהוא מבקש מהם להיות סבלניים ולא לחוצים לאור המצב בתחתית הליגה.

הפועל עכו - רעננה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
הפועל עכו - רעננה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: דודו גורש, ליאור ראובן, גבע ברקאי, איציק כהן, דודי פדלון, ליעד אלמליח, בן בנימין, עמנואל אמנגואה, איברהים עבדול ראזק, רועי דיין ואובודו אוקוצ'ה.

טואף: "מי שתפסיד תחפור לעצמה בור"
הפועל רעננה מוכנה למשחק "בליגה שלה". זה לא סוד, חניכיו של עמי וזאנה חייבים להשיג את הניצחון כדי לשפר את מצבם העגום בטבלה. הקבוצה מהשרון נועלת את ליגת העל ועלולה לחזור ללאומית בסוף העונה.

לפי התרגול של אלי כהן, נראה כי המאמן, עמי וזאנה, החליט להשאיר בחוץ את שני הליטאים, ארמנוס זלמקיאס וריקרדס בניוסיס, ולתת קרדיט לבלם, אבי סופר ולחלוץ, כריסטיאנו דוס סנטוס. בנוסף, מי שלא יעמדו לרשות המאמן הם הקשר המוצהב, איתי אלקסלסי, והקשר, תמיר פור, שהורחק לשלושה משחקים.

"בינתיים זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה. כל הזמן אנחנו מדברים על משחק בליגה שלנו, אך הפעם זה באמת. משחק מול קבוצה שמי שתפסיד תחפור לעצמה בור, שיהיה לה קשה לצאת ממנו. אני מקווה ומאמין שאלה לא יהיו אנחנו" כך אמר הבלם, איתי טואף.

טואף מול יצחקי. ימשיך במועדון גם בלאומיתקובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
איתי טואף נצמד לברק יצחקי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

טואף הוסיף: "אנחנו מכירים את הקבוצה, אנחנו יודעים מהן נקודות התורפה שלה ומהן נקודות החוזקה שלה, עשרה משחקים זה מספיק והגיע הזמן לניצחון. אנחנו שחקנים מקצוענים ומתאימים את עצמנו לכל מצב ולכל מקום ואני מקווה שהמשחק הקרוב יוציא אותנו לדרך חדשה".

לשאלה מה אמר לשחקנים עמי וזאנה על מצבם, אמר טואף: "המאמן אמר שאנחנו צריכים לנצח משחק אחד לנצח והשאר כבר יבוא לבד".

הרכב משוער: שאול סמדג'ה, רועי לוי, איתי טואף, אבי סופר, עמרי עטיה (חיים פונטרמולי), מאור זוהר, גיל קופר, סטיבן כהן, אבי כנפו, דודו ביטון, כריסטיאנו דוס סנטוס (רז כהן).