בלדוט. יחייך בסיום המשחק? (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בלדוט. יחייך בסיום המשחק? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה עושה את מלוא ההכנות לקראת הדרבי הקטן מול הפועל ת"א. הקבוצה רוצה לשכוח מהמשחק האחרון, בו הפסידה להפועל ר"ג (2:1) ומקווה להוציא שלוש נקודות בבלומפילד, במשחק לא קל מול השניה בטבלה, הפועל ת"א.

הזהובים ערכו היום (רביעי) אימון כאשר מי שלא נכחו בו היו איבן גארידו, כיוון שחש ברגישות בשריר הארבע ראשי. גם הבלם, ניצן אהרונוביץ', לא התאמן לאחר שחש בכאבים בשריר התאומים. למרות זאת, השניים צפויים להיות כשירים למשחק.

מי שלא יעמוד לרשות המאמן, גיא לוזון, במשחק הקרוב הם הקשר עומרי אפק, שספג כרטיס אדום במשחק האחרון מול הפועל ר"ג וגם הקשר, חסן אבו זייד שסוחב חמישה כרטיסים צהובים. מבחינת אבו זייד, המחזור הקרוב היה אמור להיות המחזור בו הוא חוזר למגרשים לאחר ששבר את אפו במפגש מול הפועל חיפה ונעדר כחודש.

"ההרגשה בסדר באימונים, המשחק האחרון לא הלך כמו שרצינו, אבל אנחנו נבוא ביום שבת ונעשה הכל על מנת לנצח. אנחנו יודעים שמצפה משחק נגד קבוצה מאוד טובה", כך אמר הקפטן, אסי בלדוט, לקראת המשחק.

בלדוט הוסיף ואמר: "אני חושב שזה אף פעם לא קל לשחק מול הפועל ת"א, במיוחד שיש להם עונה טובה מאוד אבל אנחנו תמיד מאמינים ובאים לכל משחק, לא משנה מי היריבה, כדי להוציא את שלוש הנקודות". 

קפטן הקבוצה התייחס לניצחון הגדול על האדומים בעונה שעברה: "ברור שאנחנו רוצים לשחזר את זה, שנה שעברה ניצחנו, הלוואי וזה יהיה גם הפעם".
 

עומרי אפק מורחק. יצטרכו להסתדר בלעדיו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עומרי אפק מורחק. יצטרכו להסתדר בלעדיו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE