אלישע ושחר. השידוך המוצלח ממשיך (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע ושחר. השידוך המוצלח ממשיך (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה שתהיה העונה השלישית שלו בקבוצה.

ההחלטה שהתקבלה למעשה כבר עכשיו היא גם הסיבה שלוי החל להרכיב את פאזל הסגל לעונה הבאה אחרי שמספר שחקנים הצטרפו מתוך מגמה לשלבם כבר העונה כדי שירכשו ניסיון לעונה הבאה. לוי מוערך מאד במכבי חיפה וזוכה לההערכה גדולה אצל הנשיא, יעקב שחר, שלא הסתיר את שביעות רצונו מהמאמן ומדרך עבודתו בקבוצה.

גם המנכ"ל, איתמר צ'יזיק, משדר על אותו גל עם לוי שבעונתו הראשונה זכה באליפות והחזיר את חיפה לבמת הכדורגל באירופה כשהעפיל איתה לשלב הבתים של ליגת האלופות.

הסדר במועדון מהסוג של חיפה והעבודה השקטה והמסודרת בלי קליקות ומריבות, נזקפים לא מעט ללוי שהצליח להביא שקט למועדון שידע ימים סוערים בעבר. גם החיבור בין לוי לשחקנים עושה את שלו ולא לחינם האלופה ממשיכה לדהור בפסגת הכדורגל שלנו.         

צפו ביעקב שחר מדבר על אלישע לוי בראיון סיכום העשור

יש לציין שהעונה, למעט אותו מסע בליגת האלופות, אלישע לוי מוביל את הירוקים לאחת העונות היותר מרשימות שידעה קבוצה בכדורגל הישראלי ומכבי חיפה בפרט, כשזו מוליכה את הליגה באופן אבסולוטי מתחילת הדרך עם 17 ניצחונות מ-19 משחקים.

למעשה, למעט איבוד הנקודות בבלומפילד מול מכבי ת"א, לוי והירוקים שמטו רק שתי נקודות נוספות, באותו תיקו במשחק העונה נגד הפועל ונראים כמי שעומדים לזכות באליפות נוספת.

אלישע לוי. נהנה מחיבור נהדר עם השחקנים וגם עם הקהל הירוק (עמית מצפ (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי. נהנה מחיבור נהדר עם השחקנים וגם עם הקהל הירוק (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחר: "ההחלטה לקחת את אלישע מתבררת כנכונה ומוצלחת"
כזכור, בראיון מיוחד לפני כחודש אמר נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, על ההחלטה להחתים את אלישע לוי מסכנין: "אילו לא האמנתי שאלישע יכול להצליח, לא הייתי מחתים אותו. אלישע, בדרכו, שהיא דרך נפלאה, משלב אנושיות, יחס, ומי שחושב שהוא פראייר שיסלח לי. אי אפשר לשחק איתו משחקים, הוא היה שחקן, הוא היה מאמן הרבה שנים והוא גם בנאדם. השילוב הזה ביחד הוא שילוב טוב".

"יש לו צוות טוב ואני חושב שאחד הדברים הטובים ביותר זה שהוא קר רוח, הוא לא נכנס לפאניקה. באנו לשחק נגד יובנטוס בטורינו, יניב קטן היה עם שפעת בבית, אייל גולסה היה פצוע. תראו לי מאמן שלא היה עושה במכנסיים במצב כזה. הוא היה שקט, למרות הכל ובסוף נתנו משחק לא רע באיטליה עם מי שהיה. ההחלטה לקחת את אלישע מתבררת לא רק כהחלטה נכונה, אלא גם החלטה מוצלחת".

שחקני מכבי חיפה. ממשיכים לעונה נוספת עם אלישע לוי על הקווים  (עמית (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי חיפה. ממשיכים לעונה נוספת עם אלישע לוי על הקווים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE