(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
ואן לוון, מה גולדהאר יחליט? (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
ואן לוון, מה גולדהאר יחליט? (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

עם תוצאות כמו שראינו אתמול (שבת), זה כנראה יהיה בלתי נמנע - מעמדו של פטריק ואן לוון במכבי תל אביב על הפרק. אם עד עכשיו בהנהלה הדפו בשבועות האחרונים את הדיבורים על עתידו של המאמן, עכשיו כבר אי אפשר להתעלם ממה שקורה עם הקבוצה וממצבה בטבלת ליגת העל, ומיץ' גולדהאר יצטרך לקבל החלטה בנושא.

הצהובים רשמו שלושה הפסדים בשישה משחקים מפתיחת העונה והשיגו 7 נקודות בלבד מ-18 אפשריות (39% הצלחה). מעבר לתוצאות, קשה שלא להתייחס במיוחד גם לאיך שמכבי ת"א נראיתה אמש במחצית השנייה מול מכבי נתניה - התפרקות טוטאלית היא משהו שמחייב מענה בקנדה.

"שפת הגוף של השחקנים אומרת הכל", אמרו בקבוצה. "זה לא ההפסד כמו מה שהשחקנים שידרו. זה לא הולך כשהם לא מאמינים בשיטה או במי שעומד בראשה". בקבוצה ביקרו גם את החילופים של המאמן ההולנדי ולא בפעם הראשונה: "למה לעשות חילוף כפול במחצית כשאתה מוביל? למה להוציא את פריצה? איך בפיגור הוא לא משחק עם שני חלוצים?".

התלונות על ניהול המשחק ועל החילופים הם לא מהיום, שכן לאחרונה עלו לא מעט קולות על כך שהקבוצה לא באמת מתקדמת. עכשיו קיימות כל מיני הערכות כמה זמן המאמן עוד יקבל לפני שהוא יסיים את תפקידו.

כל הנתונים מראים שיהיה קשה לוואן לוון להישאר לאורך זמן. ההחלטה לגביו תתקבל בימים הקרובים. אגב, ניתן לשים לב שגם הקהל כבר איבד סבלנות, כאשר מעבר לקריאות 'תתפטר' במהלך המשחק, האוהדים רוצים לראות שינוי דרסטי על הקווים, ומבחינתם השינוי הזה לא יגיע מההולנדי.