(האתר הרשמי של בית"ר ירושלים) (צילום: ספורט 5)
(האתר הרשמי של בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5
שנתיים מאכזבות בירוק מגיעות לסיומן (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שנתיים מאכזבות בירוק מגיעות לסיומן (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הסאגה הסתיימה: בית"ר ירושלים הכריזה הערב (שישי) על החתמתו של ירדן שועה ממכבי חיפה לשלוש שנים עם אופציה לעונה נוספת. הבעלים משה חוגג רכש 100 אחוזים מכרטיסו של החלוץ הצעיר, תמורת 1.4 מיליון יורו מה שהפך אותו לרכש השני הכי יקר בתולדות בית"ר אחרי מיכאל אוחנה (נקנה בשני מיליון יורו מהפועל באר שבע).

ירדן שועה הודיע לירוקים מהכרמל כי ברצונו לעבור לבית"ר לפני יותר משבועיים, אך הפערים במשא ומתן מנעו את הצטרפותו. השבוע הוא סיכם עם המועדון מהבירה על פרטי חוזהו ואחרי שחוגג שיחרר השבוע חמישה שחקנים על מנת לפנות תקציב, המשא ומתן הבשיל לכדי לחתימה. אגב, פריסת התשלומים של בית"ר למכבי חיפה עדיין לא נסגרה. גם הסכום שבני יהודה תקבל על העסקה לא נסגר.

כזכור, שועה נרכש בינואר 2019 מבני יהודה בסכום שיא של 1.6 מיליון יורו עבור 60% מכרטיסו. עם זאת, למרות הציפיות הוא לא הצליח להטביע חותם בסמי עופר ולקבע את מעמדו כשחקן הרכב. ב-45 משחקים בירוק שועה הבקיע שמונה שערים ובישל שבעה נוספים.

שועה, שסומן כהבטחה הגדולה של הכדורגל הישראלי, היה מעורב במספר תקריות של הפרת משמעת במכבי חיפה ובעונה שעברה לא הסתדר עם המאמן מרקו בלבול שעזב בתום העונה. למרות האמון הגדול של יעקב שחר בכישרון הצעיר, אחרי פחות משנתיים הצדדים נפרדים. שועה יקווה בבית"ר לפתוח דף חדש וחלק.