(ההתאחדות לכדורגל) (צילום: ספורט 5)
(ההתאחדות לכדורגל) | צילום: ספורט 5
יוזמה מבורכת (ההתאחדות לכדורגל) (צילום: ספורט 5)
יוזמה מבורכת (ההתאחדות לכדורגל) | צילום: ספורט 5

ערב הדלקת נר ראשון של חג החנוכה, הגיעו אמש (חמישי) עובדי ועובדות ההתאחדות לכדורגל למרכז הלוגיסטי של "ארגון לתת", כדי לסייע באריזת יותר מ-3,000 סלי מזון לטובת מי שנפגעו כלכלית מנגיף הקורונה וזקוקים לעזרה. עד כה גויס סכום של כמיליון שקלים במסגרת המיזם. בתוך כך, מבצע גיוס הכספים יימשך עד 31.12 במטרה לחלק כמה שיותר סלי מזון בחודשים דצמבר-ינואר וכל ההכנסות יופנו לטובת סיוע למשפחות נזקקות.
 
אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל דיבר על היוזמה המבורכת: ״יש לנו זכות גדולה כהתאחדות וכנבחרת לסייע בשעה זאת למי שהקורונה פגעה בהם אנושות. המיזם הזה הוא אחד הצדדים היפים ביותר של החברה הישראלית, ששוב ידעה להתאחד, להתגייס ולהפגין ערבות הדדית. אני משוכנע כי רבים נוספים, ארגונים ואנשים פרטיים, יתרמו לטובת מי שצריכים את עזרתנו ואת ההכרה שלא הושארו לבדם מאחור".
 
גם ווילי רוטנשטיינר, מאמן הנבחרת התייחס לדבר: "למדתי בשהות של כאן עד כמה הישראלים מתגייסים כדי לסייע האחד לאחר וזה כל כך מיוחד בעיני. אנחנו, מי שהגורל היטיב איתם, חייבים לזכור את אלה שמתקשים ולסייע ככל שאפשר. זה כבוד גדול עבורי לתרום לקהילה, כבוד גדול שנבחרת ישראל וההתאחדות מובילות יוזמה כה מבורכת".

במרכז הלוגיסטי של ארגון לתת בבית שמש, לקחו חלק באריזת סליי המזון יו"ר ההתאחדות אורן חסון, המנכ"ל רתם קמר, המנהל הטכני של ההתאחדות ווילי רוטנשטיינר, עוזר מאמן הנבחרת אלון חזן, רונית גלסמן - המובילה את המיזם מטעם ההתאחדות וגם כ-25 מעובדי ההתאחדות.