(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יחזור לשכונת התקווה? (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
יחזור לשכונת התקווה? (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אין עוררין שמכבי חיפה פתחה את העונה בצורה נהדרת, עד התבוסה לטוטנהאם. אלא, שהשבתת האימונים עשוי לפגוע במומנטום שהקבוצה יצרה. אמנם חמישה שחקני מתאמנים במסגרת נבחרות ישראל, אך הבעיה היא עם שאר הסגל.

כבר במהלך סוף השבוע במועדון הכרמל החלו לבחון את האפשרות לקיים מחנה אימונים בחו''ל, אך העובדה שכרגע אין תאריך מסודר לחידוש האימונים, תוקעת את התוכניות. כך או כך, הירוקים לא מתכוונים לבזבז זמן ובהנהלה מחפשים פתרונות יצירתיים שיאפשרו חזרה לאימונים. בכל מקרה המועדון ערוכים גם לאימונים אישיים.

מי שעתיד להיות חלק בזמן הקרוב מאוד הוא קשרה של מכבי חיפה, יאניק ווילדסחוט סיים את תקופת הבידוד לאחר שנדבק בנגיף הקורונה ולא סבל מתסמינים. ליתר בטחון הוא יעבור בדיקה לפני חידוש האימונים.

בתוך כך, נושא ירדן שועה עדיין על סדר היום, לאחר שטרם הושגו הסכמות מול בית''ר ירושלים, בעקבות פערים כספיים בין יענקל'ה שחר למשה חוגג. גם בנוגע לשכרו של השחקן, אשר ביקש לעזוב, קיימים פערים, לפי המסתמן, ככל הנראה שאת המדים הירוקים הוא לא ילבש יותר.

במקביל, שועה יחזור להתאמן. החלוץ שביקש לעזוב, יהיה חלק מסגל המתאמנים דרך ה"זום". הבוקר חילקה הקבוצה אופני ספינינג לשחקנים וכששועה לא קיבל הוא פנה למכבי חיפה ולו הובהר כי הוא ושחקנים נוספים יקבלו את האופניים מחר. זו תהיה הפעם הראשונה ששועה יהיה באותו חלל (גם אם וירטואלי) עם יתר השחקנים, מאז המשחק מול קיירט אלמטי, בסיומו ביקש לעזוב.

לאחר הצטרפותו של גודסוואי דוניו, בחיפה לא יוכלו להתחייב ששועה יקבל תפקיד מפתח בהתקפה הירוקה, לכן, אם הוא לא יגיע לבירה, גם בני יהודה הוזכרה ככזו שעשויה לקלוט אותו, כמחליף לדור ג'אן.