(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ימשיך עם הרוטציה. בכר (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ימשיך עם הרוטציה. בכר (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

עם סיומו המסתמן של חלון ההעברות, מכבי חיפה מרוצה: אחרי שבסוף השבוע נפרדה מירדן שועה והחזירה את טאלב טוואטחה, הירוקים עמדו למעשה בשתי המטרות שהציבו לעצמם בתחילת הקיץ - חיזוק בעמדות אותן סימנו (בלם בדמות בוגדן פלאניץ', מגן שמאלי כמו טוואטחה, קשר - חוסה רודריגס וחלוץ נוסף לצד רוקאביצה, גודסוואי דוניו), ועם זאת עמידה בדרישות משרד האוצר, כפי שסוכם ע"י מנהלת הליגה, על מנת לקבל את כספי רשת הביטחון.

למרות שמכבי חיפה צירפה שחקנים בעלי שכר גבוה, היא הצליחה לעמוד במשימה הלא פשוטה. מלבד הארבעה אותם רצה ברק בכר, נרכש בתחילת הקיץ גם החלוץ, יהאב אל עביד שנכנס לכושר במחנה בסרביה ועשוי להיכלל בסגל הקבוצה עם חידוש הליגה.

מכבי חיפה שתשוב מחר לישראל, תקיים הערב משחק הכנה שני במסגרת המחנה נגד IMT בלגרד מהליגה הסרבית השנייה. במשחק הראשון נגד קולוברה, הקבוצה של ברק בכר הפסידה (1:0). המאמן ימשיך ברוטצייה ויעניק דקות לשחקנים שמעטו לשחק עד כה, אך יתרגל את ההרכב ללא שחקני הנבחרת עמו הוא צפוי לפתוח בליגה. שני החלוצים, סתיו נחמני (מתיחה קלה) וניקיטה רוקאביצה (רגישות קלה בברך), ייעדרו מהמשחק.

שחקני הנבחרת יעברו בדיקות קורונה לפני שיחלו להתאמן בקפסולה, זאת בעקבות שהותם לצד ערן זהבי, חאתם אל חמיד ולואי טאהא שאובחנו כחיוביים. בתוך כך, החלוץ הגנאי, גודסוואי דוניו מעוניין בחולצה מספר 11 שהתייתמה לאחר עזיבתו של ירדן שועה. עד כה שיחק בחיפה עם החולצה מספר 23.