(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
חוגג רודף אחר שועה (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
חוגג רודף אחר שועה (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

משה חוגג סימן מטרה - צירופו של ירדן שועה ממכבי חיפה. על פי הערכה של גורם המעורב בעסקה, ניתן יהיה לסגור את המעבר של חלוץ הירוקים לבית"ר ירושלים תמורת 850 אלף יורו עבור 65% מכרטיס השחקן.

במצב כזה, גם שועה יוותר על חלק מה-10% שלו וגם בעלי בני יהודה, ברק אברמוב, יוותר על חלק מהאחוזים שנותרו לו בכרטיס. כרגע הפערים עדיין גדולים, אבל הם ירדו לעומת מצב המו"מ לפני יומיים. מכבי חיפה הפחיתה את דרישותיה ומוכנה לקבל מיליון יורו על שועה, בעיקר בגלל הרצון למכור את השחקן.

כמו כן, בעיה נוספת קיימת בין שועה לבית"ר. משה חוגג הציע כמאה אלף דולר לעונה, אך החלוץ מבקש 150 אלף דולר, כאשר בחוזה רב שנתי הפער הזה נעשה משמעותי. "כרגע המרחק גדול מכל הגורמים, אבל ההערכה היא שבין הקבוצות זה יכול להיסגר עד סוף השבוע במחיר שציינו", טוענים בבירה.

כמו כן, חוגג נחוש לצרף את שועה, אך בצוות המקצועי בראשות סלובודן דראפיץ' ושי ברדה קיימת חוסר התלהבות מהמהלך, כשהרצון להביא חלוץ זר במקומו. עם זאת, לכולם ברור שההחלטה היא של חוגג שרואה בשועה כשרון גדול.

בנושא אחר, נסיעתו של הבעלים לאבו דאבי שהייתה אמורה להיות בראשון הקרוב נדחתה בשל הסגר. ועוד בשל הסגר: בקבוצה שוקלים קיום מחנה אימון בחו"ל, בשל ההחלטה שלא לקיים אימונים בארץ והעלות היחסית נמוכה.