(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
מחמוד קנדיל. השוער הוותיק נחלץ לעזרת המועדון (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
מחמוד קנדיל. השוער הוותיק נחלץ לעזרת המועדון (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בני סכנין נמצאת במשבר גדול בעקבות ביטול המשחק נגד מכבי חיפה וההשפעות הכלכליות של אחת הפארסות שטלטלה את הכדורגל הישראלי. הראשונים להרים את הכפפה היו אוהדי הקבוצה שהחלו בקמפיין גיוס תרומות שאותו עד כה הגדירו מוצלח במיוחד. בנוסף, פוליטיקאים ואנשי ההנהלה פועלים לגיוס תרומות מאנשי עסקים. אך נראה כי גם בתוך הקבוצה היו מי שנתרמו למאמץ.

מספר שחקנים בכירים, ביניהם בירם כיאל, מחמוד קנדיל ומרוואן קבהא הסכימו להפחית משכרם ואף העבירו מסר ליתר חבריהם בנושא. חשוב לציין כי מדובר ברשות, ובכל זאת רוב השחקנים הסכימו. "לא יכולנו לעמוד בצד ולראות שהמועדון שנתן לנו הכל זקוק לנו ואנחנו בחיבוק ידיים. ברגעים כאלה כולם צריכים להתאחד", אמר שחקן בכיר בסכנין.

אך למרות הרצון הטוב של שחקני סכנין, בהנהלת המועדון דווקא בחרו שלא ללכת בדרך הזו. בארוחה קבוצתית שערכו עם השחקנים, מוחמד אבו יונס וחאלד דוכי הודו לשחקנים, אך העניקו להם את המשכורות: "תודה לכם על ההירתמות, זה לא מובן מאליו שרציתם מיוזמתכם לקצץ", אמרו לשחקני סכנין, "אנחנו מודים לכם, אבל המועדון יסתדר. עשיתם עונה מצוינת, גאים בכם ונדאג לצ'פר אתכם. אנחנו נעשה הכל כדי שהמועדון לא יפגע".

בתוך כך, סכנין תנעל את העונה במשחק חוץ נגד הפועל באר שבע. כזכור, בעקבות הפארסה נגד מכבי חיפה, הקבוצה של חיים סילבס איבדה סיכוי להשיג את המקום הרביעי. המאמן יחסר את עבדאללה ג'אבר המוצהב וכן שורה של שחקנים פצועים הכוללת את מארון גנטוס, אנטה פוליץ', גד עמוס, עומרי בן הרוש, רז שטיין, גבי ג'ורי ואנטוני וארן.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; פביאן ספורקסלדה, מרואן קבהא, יזן נאסר, מופלח שלאעטה; איהאב גנאיים, רועי שוקרני, בירם כיאל; מארשל אודה, איברהימה קונטה וגיא מלמד.