(לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
(לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה מתכוננת לפתיחת האימונים וכרגע מתמקדת בצירוף שוער שני לאחר עזיבתו של עומרי גלזר, השארתו של רז מאיר והשיחות על עתידו של ניקיטה רוקאביצה.

בחיפה קיימו שיחות עם מ.ס. אשדוד בנוגע לשוער, רועי משפתי. בשלב הזה הקבוצה מעיר הנמל דורשת דמי העברה עבור השוער שמסיים את חוזהו בתום העונה הקרובה. ברשימות של מכבי חיפה נמצא גם אסף צור, השייך להפועל רעננה ובעונה החולפת הושאל לאנרתוזיס פמגוסטה, וגם הוא אינו חופשי ולא יגיע ללא תמורה.

במקביל, במכבי חיפה מקיימים שיחות עם המגן הימני, רז מאיר, שסיים את חוזהו. כרגע, הכיוון חיובי מאוד שיאריך את חוזהו ויגיע לפתיחת האימונים של הקבוצה.

החלוץ, ניקיטה רוקאביצה, לא נטל אמש חלק בניצחון של נבחרת אוסטרליה נגד נבחרת ירדן בשל פציעה קלה - ובכך סיים את המשימות הלאומיות שלו. הוא שוהה בחופשה פרטית בדובאי ועדיין לא ברור אם יגיע לפתיחת האימונים. נציגיו בודקים עבורו אופציות באסיה, אך הוא צפוי להיפגש עם מכבי חיפה עם שובו לישראל. כזכור, בתחילת השנה הוא דרש חוזה משודרג לשנתיים וקיימת הערכה שיוצע לו חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

בתוך כך, במסגרת יום עיון לקצינים בכירים שהתקיים היום (רביעי) במכללה הלאומית לשוטרים בירושלים, הרצה בהתנדבות מאמן הקבוצה, ברק בכר.
נושא ההרצאה היה "ניהול הצלחות וטיפול במשברים", כשהכל נעשה תוך הקבלה לעולם הכדורגל ואיך זה יכול לשמש את השוטרים ומפקדי המשטרה.

בכר, שנוהג להרצות בפני אנשי כוחות הביטחון באופן תדיר, אמר לאתר הרשמי: "ניהול נכון של קבלת החלטות וניהול משברים, הוא בסיס להצלחה של מפקדים בשטח ומאמנים על כר הדשא. אני מוצא לא מעט קווים מקבילים בין התפקיד שלי לבין תפקיד המפקד וזו חוויה נהדרת וזכות גדולה לעשות את ההרצאות האלו".