(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
לפי אביו, לא הייתה מסיבה (דני מרון)
לפי אביו, לא הייתה מסיבה (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי שקיבלו את ההודעה המשמחת, גם בהפועל באר שבע וגם בבית משפחת זריהן נושמים לרווחה. ניב זריהן, לגביו היה חשש שהוא חולה בנגיף הקורונה, נבדק ויצא שלילי, והוא יכול לחזור להתאמן בסגל של יוסי אבוקסיס מבלי להיכנס לבידוד. בהמשך היום (רביעי) אביו יגאל התראיין בתכנית הרדיו "5 באוויר" והגיב לשמועות לגבי המסיבה שהשחקן ניהל ולגבי הביקורת כלפי הפרת ההנחיות.

"מסיבה? לא היה ולא נברא. אין מסיבות בבית שלי", הבהיר יגאל זריהן. "אני מנוסה עם מה שקשור ברשתות החברתיות. לפעמים אנשים רושמים דברים שנובעים מטמטום וחוסר אחריות. יש לניב דירה בבאר שבע והוא בא לגור אצלנו, הוא התנהל בצורה מופתית וקפדנית, הקשיב לכל ההוראות. לא מבין מאיפה בא לאנשים כאלה שהוא חסר אחריות. הוא היה במסגרת קבוצה. לא מבין את הרשעות של האנשים, אבל אני יודע להתמודד ומאמין שגם ניב יודע".

על החששות שעברו לו בראש הוא פירט: "כמה זה מלחיץ? בתור אבא, עם כל הכבוד לספורט, אני דואג קודם כל לבריאות של הבן שלי. הייתי מודאג כמו אב או אם. אחרי הבדיקה של רופאת המשפחה שמלווה אותנו הרבה שנים היינו יותר רגועים. כאבא זה קצת מדאיג, מדובר בכל זאת בתופעה שאנחנו לא יודעים איך הנגיף מתנהג. אני מכיר מקרים של צעירים שהסתבכו - זה יושב לך בראש ואתה מודאג".

בהמשך עבר לדבר האב על היכולות של בנו הכדורגלן: "הוא לא מיצה את הפוטנציאל שלו. הוא מגיע לפיקים ואז נופל. אין לו רצף לאורך עונה שלמה בה הוא ברמה גבוהה מאוד. זה לא מספיק. הוא לא מיצה את הפוטנציאל שלו ואני חושב שהוא יכול להגיע רחוק יותר. הוא צריך לשמור על הטירוף בכל משחק. זה ההבדל בלהיות שחקן מוביל בקבוצה שלוקחת תארים".