(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"אין לנו זמן לסכם, רוצים לנצח". רוני לוי (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים כבר רואה את הסוף. מחר (רביעי), הירושלמים יתארחו בבלומפילד אצל האלופה הטרייה מכבי תל אביב, וינסו לתקן מעט את המאזן העגום שלהם מתחילת העונה בפלייאוף העליון: שבעה משחקים ואף לא ניצחון אחד. עם זאת, הם קרובים מתמיד להבטחת הכרטיס לאירופה - במידה והפועל באר שבע לא תנצח הערב את הפועל תל אביב, בית"ר תבטיח את מקומה, אפילו לפני תשעים הדקות מול המכבים.

אבל עם כל הכבוד למאבקים שעוד נשארו בליגה, אצל הירושלמים ממשיכים בנסיונות לחשוב קדימה - ולבנות מועדון. היום, היא הודיעה על מהלך כפול: פתיחת בית ספר לכדורגל לבנות בירושלים, שיוכלו למצוא את עצמן במסגרת ייחודית בבית וגן. והשני הוא החתמתו של שחר מספין, קשר בן 14.5 שיגיע למחלקת הנוער ויהיה חלק מקבוצת נערים ג'.

מספין נבחן בעברו בלא אחרת מאשר פאריס סאן ז'רמן, ונחשב לאחד הכשרונות העולים בארץ. "סימנו את שחר כבר לפני מספר שנים", אמר מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל. "אני שמח לצרף את אחד הכשרונות הגדולים ביותר לגילו. שחר יעבוד קשה ויקבל את התנאים המקסימיליים והמעטפת כדי להתפתח".

ובחזרה למשחק מחר, על אף שאין לו חשיבות מעשית, המאמן רוני לוי כהרגלו מרוכז בדבר עצמו: "אני מברך את מכבי על האליפות ועל עונה טובה מאוד שלהם ושל איביץ'. זה משחק קשה מאוד, נגד יריבה חזקה שלא הפסידה השנה, מה שמדבר בעד עצמו. הניצחון חשוב לנו, כי עדיין לא השגנו ניצחון. אין לנו זמן לסכם, את מה שיהיה נסכם בסוף העונה. רק אז נוכל לדבר על זה".

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; אנטואן קונטה, דיוגו ורדסקה, טל בן חיים, מקסים גרצ'קין; עלי מוחמד, תמיר עדי, חנן ממן; עידן ורד, לוי גארסיה, פרדי פלומן.