(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
הרשים באימונים. פלומה (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
הרשים באימונים. פלומה (דני מרון) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים מתכוננת למשחק בשבת (21:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) נגד מכבי חיפה. שתי הקבוצות טרם השיגו ניצחון ראשון בפלייאוף העליון ורוני לוי שיצא סך הכל מרוצה מהתיקו עם מכבי תל אביב מעוניין ששחקניו יגיעו באותה הגישה.

בינתיים, היום (רביעי) המועדון עמד לדין על פריצת האוהדים במשחק באצטדיון טדי מול מכבי תל אביב. בית"ר ספגה קנס כספי של 3,000 ש"ח ועוד 15 אלף ש"ח על תנאי על כל הרשעה נוספת בעבירה דומה עד תום העונה.

הירושלמים יגיעו להתמודדות עם מספר בשורות טובות בנוגע לסגל. מקס גרצ'קין חזר להתאמן וגם אלירן עטר שב לאימונים לראשונה מאז ששבר את הבוהן ברגל. בינתיים החלוץ התאמן לבדו, בלי הכדור, כחלק מתהליך השיקום. בנוסף, במועדון מרוצים מפרדי פלומיין שהרשים באימון.

באסיפה של השחקנים אמר המאמן רוני לוי לשחקנים שהוא מרוצה מהמשחק האחרון שלהם, על אף שלא הצליחו לנצח: "היו הרבה מאוד דברים טובים במשחק נגד מכבי תל אביב", אמר לוי כשהוסיף את המפתח מבחינתו לניצחון נגד מכבי חיפה: "אנחנו חייבים לדעת לגמור משחקים כאלו. אני רוצה לראות את אותה רמת מחויבות והשקעה גם במשחק בחיפה". מחר (חמישי) צפוי לוי להחליט מי יעלו בהרכב למשחק נגד השנייה בטבלה.