כחלון. ירד מהמגרש בדמעות (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
כחלון. ירד מהמגרש בדמעות (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכה למכבי נתניה. קפטן הקבוצה, ויקי כחלון, יחמיץ את גמר הגביע נגד בני יהודה ביום רביעי לאחר שהורחק הערב (שבת) בכרטיס צהוב שני במשחק נגד מכבי תל אביב.

כחלון ספג את כרטיס הראשון כבר בדקה ה-17, ובדקה ה-78, הורחק כאמור בצהוב שני לאחר עבירה על מגן היריבה, אנריק סאבוריט, שהיה בדרכו לשער. התחנונים של קפטן נתניה לא עזרו מול השופט יגאל פריד, וכחלון ירד מהמגרש בדמעות, בידיעה שיחמיץ את המשחק החשוב ברביעי הקרוב.

על האדום אמר המאמן סלובודן דראפיץ': "זה קורה בחיים. לא משנה מי ישחק בגביע. זבידאת שיחק השנה כמה משחקים והיה טוב. ויקי הוא הקפטן שלנו ובדקה אחת הוא איבד ריכוז וקיבל צהוב שני. אבל זה לא משנה מי ישחק - גמר זה גמר מול אצטדיון מלא ואווירה טובה ונצטרך להופיע כמו שנתניה יודעת לעשות וכמו שנתניה עשתה כל העונה. אל תספידו את נתניה היא קבוצה צעירה וטובה. אני מאמין שעד הסוף אנחנו נהיה איפה שאנחנו רוצים להיות".

דראפיץ' הוסיף: "לא צריך להפסיד ככה. אנחנו ידענו אחרי הפסדים מול מכבי לצאת לדרך אחרת ולנצח. אני מאמין שיהיה משחק אחר לגמרי זה גמר גביע. יכול להיות ששחקנים חשבו על המשחק הזה ועל צהובים. לא נכנסנו לתיקולים. נתנו למכבי ת"א לחגוג אליפות בקלות, אבל אנחנו עשינו עונה טובה".