(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עמוס, מחכים להחלטה שלו (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
עמוס, מחכים להחלטה שלו (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

עם הפרש של שער אחד בלבד שמפריד בינה לבין מכבי חיפה שבמקום השלישי בליגה, מכבי נתניה תתארח ביום ראשון ב'סמי עופר' אצל הירוקים כדי לנסות ולחזור למסלול הניצחונות. הקבוצה של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה לא ניצחה בארבעת המשחקים האחרונים בליגה וצברה בהם רק 2 נקודות. גבי קניקובסקי והקפטן דודי תירם לא יתלבשו בגלל כרטיסים צהובים.

אחרי ההפסד הצורם 4:1 למכבי ת"א במחזור הליגה האחרון, מוטי ברשצקי או יחמיר היקה יפתחו בקישור. במרכז ההגנה לצידו של ברנקו ורגוץ' יעלה ב-11 אחד מבין השניים - טים הויבך, שלא כשיר במאת האחוזים על אף שחזר לאימונים מלאים, או דולב אזולאי, כשויקי כחלון יענוד את סרט הקפטן.

"עשינו המון טעויות נגד מכבי ת"א, בעיקר בלחץ הגבוה", אמרו שחקנים בקבוצה. "אחרי משחק הגביע ועומס המשחקים היינו כולנו פשוט עייפים". גם המאמנים לקחו אחריות על מספר דברים שלא נעשו בצורה נכונה, והם יתוקנו כבר במשחק הקרוב.

במועדון ממתינים להחלטתו של דני עמוס אם להישאר בעונה הבאה או לא. על פי ההערכות, ההצעה עומדת על כ-170 אלף יורו, אבל השוער טרם החליט אם להישאר בארץ ובוחן אופציות בחו"ל.

בעניין אחר, ביום שני תיפתח מכירת הכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה ב'סמי עופר' מול בני יהודה. לנתניה ניתנו כ-13,500 כרטיסים בשלב הראשון, וייתכן שיופרשו עוד בהמשך אם אוהדי בני יהודה לא ירכשו את הכמות הדומה שתופרש להם. יתר המקומות יאוישו על ידי ההתאחדות לכדורגל, שזכאית לכמות כרטיסים גדולה.