בראון מול מכבי ת"א. בקרוב בצהוב? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
בראון מול מכבי ת"א. בקרוב בצהוב? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

פרסום ראשון: מכבי תל אביב פנתה לקרית שמונה בנוגע לוובה בראון. האלופה, שבונה את הסגל שינסה לזכות באליפות רביעית ברציפות, וגם להעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות, מעוניינת בקשר האחורי של קרית שמונה.

בראון מחזיק בחוזה לעונה נוספת בקרית שמונה, אחרי שהבעלים איזי שרצקי מימש שוב את האופציה עליו. תג המחיר שנקבע לו עומד על חצי מיליון יורו, אולם ההערכה היא כי הצדדים יוכלו להגיע להסדר שיכלול העברת שחקנים ממכבי תל אביב צפונה תמורת בראון.

זו היתה עונה מצוינת עבור בראון בן ה-26, שרשם העונה 27 הופעות בליגת העל. ב-24 מהמקרים הוא פתח בהרכב, כשהוא תורם שער אחד. אותו כיבוש בודד היה מול לא אחרת מאשר מכבי תל אביב, ב-1:1 בין השתיים במחזוק ה-22. בעקבות יכולתו, הקשר עורר עניין אצל לא מעט קבוצות גדולות בישראל, בהן גם מכבי חיפה, אולם נראה כי מכבי תל אביב היא כרגע הרצינית ביותר.

בראון סיים שנה שניה בקרית שמונה, אליה הגיע אחרי 4 עונות בהפועל רמת גן. מדובר בסוג של מכונת תארים, שכן לבראון כבר יש ברזומה שתי זכיות בגביע המדינה - אחת עם הרמת גנים, שהניפו במפתיע למרות שירדו ללאומית בעונת 2012/13, והשניה בעונה שעברה עם קרית שמונה. במדי רמת גן יש לו גם חגיגת עליה אחת.