זגורי. מבוקש באוסטריה (צילום: ספורט 5)
זגורי. מבוקש באוסטריה | צילום: ספורט 5

האם קשר הפועל ת"א, ישראל זגורי, בדרך לאוסטריה? השחקן קיבל הצעה לעונה אחת מקבוצת וולפסברגר, שסיימה את העונה במקום החמישי בליגה המקומית. זגורי כבר התייעץ עם עומר דמארי, שמכיר את הליגה האוסטרית מצויין מתקופתו באוסטריה וינה, אך עדיין לא קיבל החלטה סופית. את ההצעה קיבל השחקן באמצעות עו"ד שחר גרינברג.

בשבוע שעבר פירסמנו כאן באתר כי המועדון האדום ביקש מזגורי לקצץ בשכרו, שמוערך ב-180 אלף דולר, על מנת להישאר, אך במקביל נעשים מאמצים למצוא לקשר קבוצה באירופה. לשחקן חוזה לשנתיים נוספות בקבוצה, כך שבמועדון מקווים שאם אכן זגורי יסגור באירופה ולקופת המועדון ייכנס סכום לא מבוטל.

מדובר בקבוצה צעירה יחסית, שעלתה לראשונה לליגת העל באוסטריה בתום עונת 2011/12 והעונה הצליחה להתברג בצמרת הליגה. מאמן הקבוצה הוא כוכב נבחרת אוסטריה בעבר, דיטמאר קובאוואר והיא מורכבת בעיקר משחקנים מקומיים, עם חיזוק של שבעה זרים.

בתוך כך, בהפועל ת"א ממשיכים בגיבוש הסגל ובהכנות לעונה הבאה. אנשי המועדון הצהירו באופן ברור: "המטרה היא לבנות קבוצה לפלייאוף העליון, שתהיה אטרקטיבית ותמשוך את הקהל בהמוניו לבלומפילד". לא בכדי מדברים במועדון על הקהל שכן בחודורוב הציפייה היא ל-10,000 מנויים, שיכניסו בין היתר סכום נכבד לתקציב.