קלינגר. לא ממשיך באשדוד (צילום: ספורט 5)
קלינגר. לא ממשיך באשדוד | צילום: ספורט 5
בן זקן. קלינגר עוזב ברוח טובה? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
בן זקן. קלינגר עוזב ברוח טובה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מיד לאחר שירד ליגה בפעם הראשונה בקריירה, הצהיר ניר קלינגר כי ימשיך במ.ס. אשדוד עונה נוספת. אחרי כמה שבועות של מחשבה ושיחות עם הבעלים, ג'קי בן זקן, הודיע המאמן כי הוא עוזב עם הקבוצה ולוקח פסק זמן מאימון, כאשר הוא טוען כי הכל נעשה ברוח טובה.

"לאחר ימים ארוכים של מחשבה עמוקה  ושיחות מרובות עם ג׳קי, החלטנו להיפרד", מסר קלינגר, "מתוך מקום של אחריות והבנת תוכניות המועדון לעתיד הגענו להסכמה שאחרי שנתיים טוב ונכון יותר יהיה אם הקבוצה תתרענן ותתחדש גם במאמן וגם בשחקנים חדשים שיתאימו למסגרת התקציבית והמקצועית של המועדון. יש לי הערכה גדולה לג׳קי וחשוב שהפרידה נעשית ברוח טובה ובצורה מכובדת".

עוד הוסיף קלינגר: "אני מקווה ומייחל שתשתית השחקנים ובעיקר הצעירים שצברו ניסיון והתקדמו מאוד מקצועית יצליחו להוביל במהרה את הקבוצה חזרה לליגת העל. אני אקח פסק זמן, בינתיים אנוח אתרענן ואתעדכן מקצועית לקראת האתגר הבא שלי לכשיגיע".

מאשדוד נמסר: "אנו מודים לניר קלינגר על שנתיים משותפות ומאחלים לו הצלחה בכל דרך שבה ילך. על אף העובדה שהמועדון ירד ליגה נבנתה במועדון תשתית טובה ביותר של שחקני בית שיצעידו את הקבוצה בעונה הבאה לליגה הלאומית".

בינתיים, מגן הקבוצה, ג'וואן אושינאווה קרוב למעבר לאי הבריטי. שחקן נבחרת ניגריה טען בתקשורת האנגלית כי אשדוד מנהלת משא ומתן עם הארטס הסקוטית לגבי חתימה אפשרית ושגם שפילד וונסדיי מליגת המשנה וסלטיק הסקוטית הביעו עניין.