(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
הניסנובים סומכים עליו. (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
הניסנובים סומכים עליו. (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל תל אביב נפרדה היום (שבת) ב-1:1 מהפועל כפר סבא, והמשיכה בתקופה הרעה שלה, במקום האחרון בליגה, אבל הערב קרה אירוע חריג ופסול מחוץ לגבולות הספורט, כשחלון ביתו של הבעלים של המועדון, שרון ניסנוב, נופץ מזריקת אבן.

ניסנוב התייחס לאירוע המכוער ב"שער השבת": "הם (אשתו וילדיו) לוקחים את זה מאוד קשה ואני מבין אותם, גם אני לוקח את זה קשה. אני מקווה שהמשטרה תטפל בזה. מנסים למצוא את האחראיים. אני לא מרים ידיים".

"אם אל היינו אוהבים את הפועל, אז יכול להיות שהיינו קמים והולכים ולא משקיעים עוד כסף - אבל היות ואנחנו אוהבים את הקבוצה, פרחחים או אנשים אלימים לא יעצרו אותנו מלנסות להשאיר את הקבוצה בליגה".

אחרי שהתייחס לאירוע שחרג לחלוטין מגבולות הכדורגל, ניסנוב כן דיבר גם על המצב המקצועי הרע של הקבוצה: "אנחנו מחזקים את הקבוצה, קלינגר ימשיך, יש בו אמון מלא. נביא שחקנים שמבחינה מקצועית הוא מעוניין בהם. חיזקנו את הקבוצה ב-2-3 שחקנים וונחזק בעוד כמה. כל עוד קלינגר מאמן, הוא מאמן. הוא יישאר עד סיום העונה".

ניסנוב הוסיף: "אני לא אחראי מקצועית לבנות קבוצת כדורגל, אלא תקציבית. אני מאמין שהפועל ת"א תישאר בליגה. הקבוצות שמעלינו לא רחוקות מאיתנו, עם החיזוק שנעשה נהיה קבוצה שתביא יותר נקודות".