(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יוותר על שלושה בלמים? אבוקסיס (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
יוותר על שלושה בלמים? אבוקסיס (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

האם המשחק של הפועל באר שבע מול מכבי חיפה יידחה? הקבוצה מבירת הנגב הודיעה הערב (שני) כי אנתוני וראן נמצא חיובי לנגיף הקורונה. החלוץ הפצוע, שבכל מקרה לא היה נכלל בסגל, דיווח לראשי המועדון מוקדם יותר על כך שחש ברע. כתוצאה מכך, עברו כל שחקני ואנשי המועדון בדיקת קורונה - והם מחכים לתוצאות. נכון לעכשיו, ההכנות למשחק מול המוליכה נמשכות כמתוכנן, כך הודיעה הפועל ב"ש. עם זאת, תוצאות חיוביות נוספות עלולות להוביל לשינוי בתכניות.

החדשות על וארן הגיעו אחרי שנרשמה מכה נוספת לקראת המשחק שעתיד להיערך מחר (שלישי, 20:45, ישיר ב-5SPORT) באצטדיון טדי נגד הירוקים והאקס ברק בכר. לרשימת הפצועים הצטרף גם מרואן קבהא, שהודיע על כאבים במפשעה ולא ייכלל בסגל של יוסי אבוקסיס.

קבהא סובל מרגישות במפשעה כמעט באותו מקום בו נפצע רק לפני מספר שבועות והוא יעבור בדיקת אולטרסאונד בימים הקרובים. פציעתו של קבהא עשויה להוריד מסדר היום את המחשבה של אבוקסיס לפתוח מול מכבי חיפה עם שלושה בלמים, ובכל מקרה בב"ש אמרו: "ההחלטה תתקבל בסמוך למשחק".

בנוגע לווארן, החלוץ שהיה בכושר נהדר ונפצע בניצחון על מכבי נתניה, יעבור היום גם הוא בדיקת אולטרסאונד שאחריה יוחלט על המשך הטיפול בו. מי שיפתח במקומו בחוד נגד מוליכת הליגה הוא איתמר שבירו.

אבוקסיס מגיע למשחק נגד מכבי חיפה אחרי שני ניצחונות רצופים, ובלי שספג שער באותם ניצחונות מול בני יהודה ומכבי נתניה. המאמן לא יבצע רוטציה מעבר לשינויים הכפויים, וישמור שחקנים רעננים יותר למשחק הבא מול הפועל חדרה, זאת כדי לאפשר מנוחה לשחקנים בכירים לקראת המשחק מול מכבי תל אביב בגביע, משחק שייערך בטוטו טרנר.