(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

עוד שחקן של מ.ס אשדוד נדבק בקורונה? בדיקתו של ננאד סבטקוביץ' יצאה חיובית גבולית, והשחקן לא לקח חלק באימון הקבוצה היום (שני). נכון לעכשיו, באשדוד יש תשעה שחקנים מאומתים לנגיף ועוד שלושה אנשי צוות. ברביעי תעבור הקבוצה סבב בדיקות נוסף. סבטקוביץ' מרגיש טוב ולא סובל מתסמינים וערך היום בדיקה נוספת על מנת לשלול את החשד.

עם המצב הנוכחי יש לקבוצה בעיה לא פשוטה בחוליית ההגנה, שכן גם טום בן זקן, גם מונטרי קמהאני וגם גיל כהן חיוביים, וזה בנוסף לחסרונו של טימותי אוואני הפצוע.

כידוע, במנהלת הליגות הוחלט לדחות את משחק הקבוצה מול הפועל ת"א, שהיה אמור להתקיים בשלישי, ליום חמישי. באופן טבעי, ההדבקה ההמונית מעלה לא מעט חששות בקרב שחקני הקבוצה באשר להשלכות על המשך העונה הטובה שעשתה אשדוד עד כה. "עדיין לא מכירים מספיק את ההשפעות וההשלכות של הנגיף", סיפרו שחקני הקבוצה. "יש אנשים שמרגישים חלשים גם חודשים אחרי. כמעט בטוח שימצאו עוד מספר חולים בבדיקות שיגיעו, והמחשבה שאולי הקורונה תהרוס לנו את כל מה שעשינו, משתקת".

כזכור, בשל הידבקותם של עוזר המאמן, משה אוחיון, ומעסה הקבוצה, ערכו במועדון סבב בדיקות קורונה טרם האימון המסכם ביום שישי האחרון ולאחריו התגלו לא פחות מתשעה שחקנים חיוביים לנגיף: טום בן זקן, דין דוד, מונטרי קמהאני, רועי משפתי, גיל כהן, מוסא בגאיוקו, סתיו טוריאל, חמזה מוואסי ובנצי מושל, לצד שלושה אנשי צוות בהם המעסה, המנטאליסט ועוזר המאמן.