שובל גוזלן חוגג. ניצחון חשוב לחדרה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שובל גוזלן חוגג. ניצחון חשוב לחדרה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

לפעמים צריך קצת מזל. הפועל חדרה נראתה לא טוב הערב (ראשון) מול מכבי פתח תקווה, אך טעות אחת בהגנת האורחת הספיקה לחבורה של מנחם קורצקי ל-0:1 חשוב מאין כמותו. אריק ינקו "בישל" לשובל גוזלן את השער היחיד במשחק (43) והעלה את חדרה (זמנית) אל המקום ה-11 בטבלה ומעל לקו האדום.

מנחם קורצקי רושם לעצמו ניצחון שני בארבעה משחקים כמאמן הפועל חדרה ומייצר הרבה תקוות עבור האדומים. זהו גם המשחק השני עליו שומרת הקבוצה שלו על שער נקי. אך למעט הנקודות, במועדון לא יכולים לקחת הרבה מהמשחק נגד פ"ת. השער של גוזלן היה רגע הנחת היחידי של קורצקי וקבוצתו.

בפתח תקווה יכולים להיות מאוד מאוכזבים מהתצוגה של הקבוצה. החבורה של גיא לוזון התקשתה לייצר מצבים, ולא הצליחה לנצל את אלו שהגיעה אליהם. החמצות גדולות של תאי בריבו ואיהאב אבו אלשיך (בהופעת בכורה) בתוספת טעות נוראית של אריק ינקו "סידרו" ללוזון הפסד מאכזב מול קבוצת תחתית.

הניצחון של חדרה מקפיץ אותה זמנית אל המקום ה-11. לקורצקי ושחקניו יש 21 נקודות, שתיים יותר מהפועל תל אביב שתפגוש בשני את בני יהודה ובני סכנין לה משחק חסר. מכבי פתח תקווה נותרת במקום החמישי ופספסה הזדמנות לעלות למקום הרביעי על חשבונה של הפועל באר שבע, לה שתי נקודות יותר. בכל מקרה, לחניכים של לוזון שני משחקים חסרים כך שהם עדין בתמונת המאבק על המקום השלישי.