(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"התוצאות טובות יותר מלפני חודש וחצי" (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

לאט לאט, הפועל באר שבע שוב מוצאת את עצמה במקום טוב בצמרת: הערב (שלישי), היא פתחה את המחזור ה-15 עם 1:1 בטדי מול מכבי חיפה, מה שהחזיר אותה (לפחות) זמנית לשלישייה המובילה, אחרי מכבי תל אביב והירוקים אותם פגשה. היא אמנם הובילה משער של תומר יוספי, אבל עצמי של לואי טאהא מנע ממנה שתי נקודות.

מאמן הפועל באר שבע, יוסי אבוקסיס, לא הסתיר את אכזבתו מהמשחק שהיה בבירת ישראל: "לא הגיעה לנו יותר מנקודה", הוא הודה בכנות אופיינית. "למרות שהיינו בסדר במחצית הראשונה, במחצית השנייה היינו מאוד עייפים. אני מאוד מאוכזב מאחזקת הכדור שלנו, שחקנים שאני מצפה מהם לשמור על הכדור, איבדו אותו בשטותיות. אני מצפה ליותר. אבל למרות הכל, התוצאה לא רעה - להוציא נקודה אחרי שמונה ניצחונות מול קבוצה איכותית כמו מכבי חיפה, זה לא רע".

מכאן, גם המסקנה באשר לחלון ההעברות של ינואר - מתבקשת: "אנחנו צריכים לשפר את הקבוצה", הודה אבוקסיס, "נצטרך להביא שניים או שלושה שחקנים כדי להתחזק, בלי להיכנס לשמות. אם נעשה שניים או שלושה מהלכים טובים בינואר, נוכל להתמודד חזק בצמרת. אמנם השתפרנו מאוד בחודש וחצי האחרונים מבחינת תוצאות, אבל אנחנו עדיין לא מספיק טובים, והמטרה היא קודם כל להיות קבוצה טובה וחזקה".