(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

אחרי חמישה משחקים ללא הפסד, ולמרות שלא הייתה רחוקה מהפתעה, הפועל חדרה טעמה הערב (שבת) את טעמו של הפסדה ב-1:1 מול מכבי חיפה. רגע אחרי השריקה, הרוחות של החדרתיים סערו ומנשה זלקה, קפטן הקבוצה, זעם על בזבוז הזמן: "100 מיליון שקל תקציב ובסיום מביאי הכדורים נעלמו".

הכעס של חדרה לא נגמר כאן, ומנהל הקבוצה, איציק טפירו, דרש מהמשקיפה שהגיעה מטעם המנהלת "לציין בדו"ח שלא היו מביאי כדור, כי אם זה היה הפוך - זה היה בדו"ח".

"להגיע לסמי עופר מול קבוצה איכותית ובמומנטום כזה ולגרום למשחק להיראות כך? לא מנחם בכלל אפילו לא בסנטימטר, חבל שלא יצאנו עם נקודות", סיכם שרון מימר, מאמן חדרה, בסיום. "אנחנו קבוצה שבכל מגרש יש לה מה למכור, ניקח את ההתנהלות הזו להמשך וזה יביא לנו נקודות. מי שראה את המשחק ראה קבוצה שמאמניה בעצמה, לא באנו להסתגר. התרגלנו לזלזול בחדרה, אבל יש לנו גאווה עצמית. אנחנו יודעים מה אנחנו שווים".

על העומק בסגל אמר מימר: "חדרה, עם התקציב שלה, לא יכולה להחזיק על כל עמדה שניים טובים. יש לנו סגל טוב וננסה להביא בינואר שני שחקנים שיעזרו לשחקנים הקיימים. אני מאוד מרוצה מהסגל הצנוע בתקציב הנמוך הזה, אנחנו עושים דברים יפים".

במכבי חיפה דחו את הטענות וטענו שלא הייתה בעיה עם מביאי הכדורים.