מרקו ינקוביץ'. עכשיו זה רשמי (צילום: בית"ר ירושלים) (צילום: ספורט 5)
מרקו ינקוביץ'. עכשיו זה רשמי (צילום: בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5
ינקוביץ' במעמד החתימה. הבעלים שוחח איתו לפני אימון הבכורה (צילום:  (צילום: ספורט 5)
ינקוביץ' במעמד החתימה. הבעלים שוחח איתו לפני אימון הבכורה (צילום: בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5

עכשיו זה רשמי. הקשר מרקו ינקוביץ' הצטרף רשמית לבית"ר ירושלים לשנתיים וחצי. המונטנגרי הגיע היום (ראשון) לבית וגן, חתם על החוזה והצטרף לחבריו לאימון בכורה בצהוב שחור. על פי ההערכה, ינקוביץ' יוכל להיות בסגל הקבוצה בראשון הבא במשחק הגביע נגד עכו.

מי שגם כן הגיע לבית וגן הוא משה חוגג. הבעלים ערך שיחה עם ינקוביץ' ובירך אותו על הצטרפותו למועדון. שחקן נוסף ששוחח עם חוגג הוא מתאוסיניו. הברזילאי עורך כרגע אימוני ריצה ובקבוצה ירצו להחזיר אותו לכושר בהדרגה.

אחרי הניצחון החשוב על מכבי נתניה בחמישי האחרון, סלובודן דראפיץ' לא חסך במחמאות לחניכיו. "רוח הלחימה שלכם היתה מופתית נגד נתניה", אמר המאמן והוסיף, "המשחק הזה היה אבן דרך להמשיך, אנחנו גאים בכם".

כזכור, ינקוביץ' ומתאסוניו הם לא קשרי הרכש היחידיים שהגיעו בחלון הנוכחי. ניקו אולסק, שהצטרף רשמית בימים האחרונים, ייצא מחר מבידוד ויצטרף לחבריו באימונים.

במקביל, בבית"ר מתכוננים לקראת המשחק המאתגר נגד מכבי חיפה בשני. זכר למגפת הקורונה שפקדה את השחקנים, לדראפיץ' ושי ברדה יש לא מעט צרות בכל הנוגע לכשירותם של החניכים שלהם. "לשחקנים קשה להתאושש, נעלה עם 11 שחקנים שיכולים לנשום", התלוצצו בקבוצה. אלירן עטר, שהורחק מול נתניה, ייעדר מהמפגש מול האקסית בירוק.

דראפיץ' אמר לאתר הרשמי: "הוכחנו שבבית"ר ירושלים יש קבוצה שבאה למאני טיים ויודעת לתת פייט. אני מקווה שזה יהיה מסר למחר, אנחנו יודעים שגם הפסדנו את המשחק הראשון ולא היינו טובים, ואנחנו רוצים לתת את הכל בשביל לצבור כמה נקודות. דיברנו לפני המשחק שאנחנו צריכים נקודות, אין לנו פריווילגיה גדולה עכשיו, הזמן אוזל ואנחנו צריכים לצבור נקודות להגיע לאן שאנחנו רוצים להגיע, ככה שאנחנו רוצים לשחק ולנצח את המשחק הזה".

דראפיץ' הבהיר כי השחקנים החדשים לא יתלבשו מחר: "אנחנו רוצים להסתכל על השחקנים שלנו שיש לנו עכשיו, לא על מה שיהיה בעתיד. הם יהיו מוכנים, לאט לאט, אימון ראשון, ביום חמישי יש משחק, אולי נשלב מישהו מהם. תוך שבועיים שניהם אמורים להיות מוכנים להמשך הליגה".

עידן ורד הוסיף: "אחרי כל מה שעברנו ביחד, היינו 22 חולים, זה לא משהו נורמלי, זה היה לא קל, אבל מהצד השני ידענו שאין זמן ואין תירוצים, ובאנו וכל אחד נתן את ה-100 אחוז שלו, וכמה שיכל. בליגה הזאת כל משחק הוא לא קל, אני חושב שנגד מכבי נתניה, דווקא אחרי הקורונה והפציעות, הראנו שאנחנו כן קבוצה חזקה, טובה ושכל משחק בליגה, ובייחוד בטדי, זה תלוי בנו. יש לנו לו"ז קשה, שני, חמישי, ראשון, חמישי, כל אחד ייתן כל מה שהוא יכול, אם הוא כשיר או לא, אבל יש לנו סגל טוב ועמוק ואני סומך על החברים שלי".