לא הביא את הבשורה. ברדה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
לא הביא את הבשורה. ברדה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי השבוע הסוער שעבר עליה, הפועל ב"ש לא הגיעה למשחק מול מכבי ת"א עם הרבה ציפיות. בעוד היא הגיעה עם מאמן זמני על הקווים והרבה חוסר וודאות, בצד השני חיכתה לה קבוצה שהגיעה עם רוח גבית אדירה אחרי משחק העונה. ועדיין, זה הסתיים "רק" ב-1:0 מאכזב - אבל עם הרבה עצבים.

"אני לא רואה את מה שאתם רואים", התייחס אליניב ברדה, מחליפו הזמני של יוסי אבוקסיס, ליריקה של ז'וסוואה בסיום ומיד עבר לדבר על המשחק עצמו: "בחצי הראשון לחצנו גבוה את מכבי ת"א והצלחנו להוציא אותם מהשלווה והסובלנות שלהם. זה גם מה שגרם לנו לספוג בסופו של דבר, הימרנו וידענו שאולי נשלם מחיר. בחצי השני מכבי ת"א עשתה לנו את אותו הדבר. כשעברנו לשלושה בלמים היה לנו קל להזיז את הכדור. היה משחק די שקול ומי שהבקיע את השער ניצח".

באופן אישי, עבור ברדה זה היה המשחק הראשון על הקווים של ב"ש. "הרגשה טובה", הוא הוסיף, "הריח של הדשא תמיד נותן הרגשה טובה, זה המקום שגורם לנו להיות הכי שמחים. אני חייב להגיד תודה רבה ליוסי על התקופה הנפלאה ועל ההישגים היפים שעשינו איתו. אני אעשה את המקסימום שאני יכול עבור הצרכים של המועדון, אבל ברמה האישית, כרגע לא הייתי רוצה להישאר בתפקיד. אני חושב שיש לי עוד הרבה מה ללמוד בכדורגל".

על השיחות עם אלונ ברקת, שרק חזרה לתפקד, אמר ברדה: "לא היה יותר מידי דיבורים, היא שלחה לי הודעת 'בהצלחה' ונתנה לי את כל השקט. היה רק אימון אחד, וחבל, אני לא אוהב לצאת רק עם מחמאות. ההתפטרות של יוסי הפתיעה, זה משהו שהתבשל אצלו כנראה, אבל זו הקריירה שלו. אני יכול רק לאחל לו בהצלחה, למדתי ממנו הרבה".

ומה הלאה? ברדה הסביר: "השאיפות נשארו אותו הדבר כמו בתחילת העונה, פלייאוף עליון ואז מקום באירופה, שזו מסורת שיצרנו בחמש השנים האחרונות ונרצה שתימשך גם השנה. המועדון הזה חזק, יש פה קבוצה טובה, שחקנים טובים וראו את זה. אנחנו עוד נשתפר".