(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
"סכנת נפשות" (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

הפועל חיפה סוערת. בעוד את המשחק בין מ.ס אשדוד וקריית שמונה הוחלט לבטל, האדומים מהכרמל נמצאים בעיצומו של אירוע מתגלגל עם לא פחות משישה שחקנים חיוביים לקורונה, לצד שישה שחקנים פצועים ומוחים כנגד החלטת משרד הבריאות לקיים בכל מחיר את המשחק מול בית"ר ירושלים הערב (שבת).

על אף שבצוות המקצועי מנסים לעשות הכל על מנת לשמור את השחקנים דרוכים לקראת המשחק, במועדון שוררת תחושה של חוסר הוגנות וכעס כלפי החלטת משרד הבריאות והמנהלת לקיים את המשחק. "למה שישה שחקנים חולים זה לא מספיק לדחיית המשחק ושמונה באשדוד כן? הרי זה ברור שאם נעשה עוד סבב בדיקות יגלו כאן עוד חולים. זה מפחיד", אמרו שחקנים בקבוצה.

גם בעלי המועדון, יואב כץ, קורא לביטול המשחק: "אין שום ערך ספורטיבי למשחק כשחסרים לנו 12 שחקנים משמעותיים מהסגל. זאת החלטה לא הגיונית ולא צודקת.  אם גם ככה דחו למ.ס אשדוד את המשחק יהיה מחזור השלמה. למה לסכן את כולם במקום לדחות גם את המשחק הזה לאותו תאריך יעד? בעונה שעברה שיחקו עד יולי. אנחנו קבוצה שלא עושה בעיות ומנצלים את העובדה הזאת. המשחק מול בית"ר הוא סכנת נפשות לשחקני הקבוצה, למשפחות שלהם ולבית"ר ירושלים".

כזכור בהפועל חיפה התגלו ביום רביעי האחרון כשישה חולים חיוביים: נס זמיר, אלמוג בוזגלו, עדן בן בסט, דור מלול, רז נחמיאס ודודו אלטרוביץ'. כל אלו ייעדרו בתקופה הקרובה עד חלוף התסמינים ותקופת ימי הבידוד. לצד אלו ייעדרו גם הפצועים: קייס גאנם, לירן סרדל, אחמד דראושה ויסמין בוריץ', כשגם מיקי סירושטיין לא כשיר למשחק.