(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
כיאל מדאיג את הצוות הרפואי (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
כיאל מדאיג את הצוות הרפואי (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בבני סכנין מאוכזבים מאוד מה-2:0 הביתי להפועל חדרה, שמסבך אותה בתחתית. האדומים שלטו במשחק (66% החזקה בכדור), הגיעה ליותר מצבים (3:10) והייתה יותר נחושה (58:85 מאבקים מוצלחים), אך סבלה ממשחק הגנה לא טוב.

ההגנה של ניסו אביטן זועקת לחיזוק וכבר לפני המשחק סכנין הגיעה לסיכום עם בלם נבחרת ארמניה, וראזדט הרויאן, שחקנה של טמבוב הרוסית. לא רק הרויאן צפוי לנחות בישראל, אלא גם איסמעיל ריאן, שקיבל את השחרור מאדנספור הטורקית וכבר סיכם עקרונית את תנאיו ובמועדון יעשו מאמצים על מנת להנחית בישראל את שני שחקני הרכש בצל סגירת נתב"ג.

בסכנין מודאגים מאוד מהפציעה של בירם כיאל שאמנם השלים 90 דקות, אך פגיעה בשריר הירך האחורי עשויה לגרום לו להיעדר בשבועות הקרובים. בנוסף, מחמוד קנדיל סובל משבר באצבע והוא בספק למפגש הקרוב נגד מכבי תל אביב.

ניסו אביטן לא אהב את מה שראה במחצית הראשונה. עטאא ג'אבר, אוסמה חלאיילה ומארון גנטוס הם שחקנים לא מספיק דומיננטיים והם הוחלפו בדקות הפתיחה של המחצית השנייה. ההיעדרות של יזן נאסר הייתה משמעותית, משום שאיהאב שאמי עלה לשחק פצוע, הקבוצה ספגה שער מהתקפת מעבר ואת השני בגלל טעות קשה של חסן חילו.